dnes
Pondělí - zatazeno
9°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - skorojasno
4°C
Pražský život

OC Šestka: výstava Merkur, Dětský víkend a mnoho dalšího!

Obchodní centrum Šestka v pražské Ruzyni nabízí návštěvníkům několik desítek akcí pro celé rodiny ročně – mnohé z nich sem míří „na jistotu“ právě za programy věnované dětem. Až do 25. května probíhá Výstava stavebnice Merkur s dílnou, která je v obležení malých i dospělých konstruktérů. Stavebnici si mohou ze Šestky odnést, pakliže uspějí ve velké soutěži. V prostorách centra jsou vystaveny až dvoumetrové modely Eiffelovy věže, letadla Cessna, vozu Praga V3S a mnoho dalších zajímavých exponátů.

Další akcí, která tentokrát udělá radost zejména dětem a jejich tatínkům, je Dětský víkend 31. 5. – 1. 6. O sobotní program se postará Integrovaný záchranný systém hlavního města Prahy a fenomén dětské zábavy – Michal Nesvadba.

V neděli si pak přijdou na své všechny malé princezny a rytíři. Připravena bude hromada hraček pro soutěživé děti, nafukovací hrady, fotokoutek, malování na obličej, dětské koktejly i cukrová vata zdarma a samozřejmě spousta legrace.

Na léto je pak připravena tradičně velmi oblíbená výstava Na letadla zblízka. Tento rok s podtitulem Pilot vs. Pilot. S jakým přetížením se musím vyrovnat pilot Formule 1 a pilot letadla? Jak rychle startuje letadlo a jak rychle Formule? Odpovědi na zvídavé otázky i možnost vyzkoušet si letecký či závodní trenažer, to vše čeká na návštěvníky Šestky od 20. 6. do 20. 7. 


Další články
Nahoru