dnes
Sobota - skorojasno
3°C
zítra
Neděle - polojasno
3°C
pozítří
Pondělí - snih
1°C
Pražské krimi

Obvinil revizora ze zrzounství a obtěžování přítelkyně!

Dnes ve tři hodiny ráno prováděli pražští strážníci z Hlídkového útvaru kontrolní činnost v noční tramvajové lince číslo 55. Ve stanici „Krejcárek“ do tramvaje nastoupil revizor a začal provádět kontrolu.

V zadní části vagonu revizor zajistil ženu, která cestovala bez platného jízdního dokladu. Žena se přiznala, že jízdenku nemá, ale dále odmítla s revizorem spolupracovat. V tu chvíli se do celé věci zapojil opodál stojící mladík se slovy: „Jdi do háje, ty zrzoune, já mám lístky, tak táhni do hajzlu a neobtěžuj moji přítelkyni!“

Přestože revizor nevěnoval muži pozornost a snažil se přestupek v dopravě řešit pouze se ženou, agresivní chování mladíka se neustále stupňovalo, až vygradovalo tím, že se pokusil fyzicky napadnout revizora.

Strážníci okamžitě agresivního muže vyzvali, aby zanechal svého protiprávního jednání. Nato muž zareagoval tak, že napadl údery pěstí jednoho ze strážníků. Hlídka proti muži zakročila a za pomoci donucovacích prostředků a služebních pout ho omezila na osobní svobodě.

Pro podezření ze spáchání trestného činu ho následně předala Policii ČR k dalšímu opatření. Orientační dechovou zkouškou bylo muži naměřeno bezmála jeden a půl promile alkoholu.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru