dnes
Pátek - jasno
5°C
zítra
Sobota - zatazeno
3°C
pozítří
Neděle - skorojasno
2°C
Pražské krimi

Obrovská touha spát ho dostala nakonec do pout

V pondělí dopoledne bylo oznámeno na linku tísňového volání, že nějaký muž vykrádá byt v ulici Na Louži. Na místo proto vyjely dvě hlídky městské policie z Prahy 10. Na vchodových dveřích do domu se nacházely kolem zámku otisky od bot a byla také poškozena skleněná výplň dveří.

Z oznámení nebylo jasné, o jaký byt se jedná a zda je pachatel ještě v domě, proto jeden ze strážníků zůstal u vchodových dveří a další začali prohledávat dům. Mezitím se vchodu dostavili dva muži. Jedním z nich byl oznamovatel a sdělil, že druhý muž je ten, kterého strážníci hledají.

Hlídka ho ztotožnila a na dotaz, zda skutečně poškodil vstupní dveře, dvacetiletý mladík odpověděl: „Já tu bydlím, já jsem nikomu nic neudělal, já chci jít domů spát.“ Na dotaz, zda má u sebe klíče od domu odpověděl, že si je nechal u kamaráda, který bydlí daleko.

Když měl vysvětlit, jak se tedy do domu dostal, začal něco zmateně mumlat. Protože se vzorek podrážek bot mladíka shodoval se stopami od bot na poškozených dveřích, strážníci muže zadrželi.

Mladík však odmítal setrvat na místě a hlídce oznámil, že odchází domů spát. Ani na opakovanou výzvu nereagoval, proto musel být zpacifikován a skončil v poutech. Celým případem se nyní zabývají policisté z místního oddělení.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru