dnes
Sobota - zatazeno
8°C
zítra
Neděle - skorojasno
5°C
pozítří
Pondělí - jasno
4°C
Obrazem: v domově pro seniory padla poslední klapka komedie Dědictví aneb Kurvaseneříká
V komedii hraje řada známých herců. Například Miroslav Donutil, Arnošt Goldflam a Bolek Polívka (na snímku zleva). Foto: Petr Machan / Space Films

Obrazem: v domově pro seniory padla poslední klapka komedie Dědictví aneb Kurvaseneříká

Pyšelský domov seniorů nedaleko od Prahy se pro účely natáčení filmu Dědictví aneb Kurvaseneříká proměnil v protialkoholní léčebnu, ve které se ocitl hlavní hrdina příběhu Bohuš v podání Bolka Polívky. Komedie je volným pokračováním jednadvacet let starého kultovního filmu Dědictví aneb Kurvahošigutntag.

Spolu s Bolkem Polívkou se na plátno vrátí další divákům dobře známé postavy, například Bohušův věrný přítel Arnošt (Arnošt Goldflam), který tentokrát zastává funkci Bohušova tajemníka a účetního, nebo doktor Strážný (Jiří Pecha).

Před kamerou se Bolek Polívka opět sešel také s Dagmar Veškrnovou-Havlovou, Miroslavem Donutilem, Ivanou Chýlkovou, Břetislavem Rychlíkem.

V rolích nových postav, které vstoupily do děje, se objeví Anna Polívková, Karel Heřmánek, Jitka Čvančarová, Marián Roden a další známé tváře.

Režisérem Dědictví aneb Kurvaseneříká je Robert Sedláček, autorem scénáře Bolek Polívka. Film vzniká v produkci společnosti Space Films, do kin by měl vstoupit v únoru příštího roku.

Dědictví aneb Kurvaseneříká


Knižní novinka: Sára a toulavý dědeček

Včera ve 13:11

Plné fantazie, dobrodružství, překvapení, vtipu, historických postav i moderních předmětů obklopujících dnešní děti – takové jsou pohádky Sára a toulavý dědeček. Novinka z nakladatelství Práh potěší děti a také rodiče, kteří svým potomkům rádi dopřejí zábavné a přitom podnětné čtení....

Bytový interiér jako zrcadlo jeho obyvatele

Včera v 11:22

Na předvánoční trh přináší toto téma výpravná publikace s množstvím fotografií, která by se ráda stala průvodcem bytových designérů i slabikářem laiků s nadšením pro zařizování interiérů. Autorkou knihy s názvem Styly interiérů je Ing. arch. Veronika Haroldová a vydavatelsví Baron ji od...

Další články
Nahoru