dnes
Středa - zatazeno
3°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
pozítří
Pátek - obcasny-dest
3°C
Obrácené auto, srážka v křižovatce. Noc plná opilých řidičů
Hochu nešťastná, to tě v autoškole neučili, že v opilosti se za volant nesedá? Ilustrační foto: freeimages

Obrácené auto, srážka v křižovatce. Noc plná opilých řidičů

V průběhu noci na sobotu havarovali v Praze hned tři řidiči, kteří byli pod vlivem alkoholu či drog. Dva z nich se snažili ujet policistům. Půl hodiny před půlnocí se policisté pohotovostní motorizované jednotky v Patočkově ulici v Praze 6 pokusili zastavit k silniční kontrole řidiče škodovky, který však byl proti.

Následná honička netrvala dlouho, v křižovatce Vypich se pronásledovaný, který projížděl místem na červenou, srazil s jiným autem. Naboural do semaforu a zranil se. „Ještě před převozem do nemocnice podrobili policisté třiatřicetiletého řidiče orientační dechové zkoušce a testu na přítomnost drog. Zmiňovaný test byl ve výsledku pozitivní a deklaroval, že řidič usedl za volant po požití pervitinu a marihuany,“ sdělil mluvčí pražské policie Tomáš Hulan. Zjistilo se, že hříšník měl navíc vysloven zákaz řízení.
 
V půl druhé ráno chtěli policisté zastavit v Letňanech ke kontrole řidiče auta značky VW Passat. I v tomto případě řidič výzvu ignoroval a začala honička, která také netrvala dlouho. Dvaadvacetiletý řidič se „vysekal“ na kruhovém objezdu a obrátil auto na střechu. Se zraněními skončil v nemocnici, ještě před tím mu policisté naměřili při dechové zkoušce skoro dvě promile.

O třetím nočním případu jsme informovali zde.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru