dnes
Čtvrtek - polojasno
11°C
zítra
Pátek - polojasno
13°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
8°C
Letní Praha

Obnovení provozu všech pražských přívozů

Z důvodu povodní na Vltavě byl od konce května přerušen provoz všech přívozů Pražské integrované dopravy. Přívozy P3 a P5 se podařilo zprovoznit již během června, ostatní přívozy jsou zatím mimo provoz z důvodu časově náročnějšího napravování povodňových škod a prověřování vodního toku z hlediska bezpečnosti provozu.

„V průběhu soboty 13. července očekáváme zprovoznění přívozu P6 (Lahovičky – Nádraží Modřany), v průběhu týdne od 15. do 21. 7. 2013 budou zprovozněny také nejvyužívanější přívozy na severu Prahy: P1 (Sedlec – Zámky) a P2 (V Podbabě – Podhoří),“ uvedl mluvčí Ropidu Filip Drápal.

Po opadnutí zvýšené hladiny Vltavy, které se vzedmula opět zhruba týden po kulminační vlně letošních povodní, byl nutné prověřit stav jezů, plavebních komor, dna řeky a opravit poškozené břehy, náplavky, přístaviště i přístupové cesty k nim.


Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru