dnes
Sobota - obcasny-dest
4°C
zítra
Neděle - zatazeno
4°C
pozítří
Pondělí - jasno
2°C
Občané Prahy 3 našli ve schránkách dopis od starosty Alexandera Bellu
Starosta Prahy 3 Alexander Bellu. Foto: archiv

Občané Prahy 3 našli ve schránkách dopis od starosty Alexandera Bellu

V uplynulých dnech dostali občané Prahy 3 do svých schránek dopis od starosty Prahy 3 Alexandera Bellu (ODS). Dopis má podobu dvoustranného letáku.
bellu

Přední strana dopisu starosty občanům Prahy 3

„Drazí sousedé z Prahy 3, na minulém zastupitelstvu jsem byl zvolen Vaším novým starostou. A proto pokládám za slušné se Vám osobně představit. Do říjnových komunálních voleb chci na radnici odvést co nejvíce práce pro Vás všechny a naši městskou část. Proto Vás prosím, je-li cokoli, co Vás pálí, s čím mohu pomoci, pište mi nebo volejte,“ uvádí v dopise, ve kterém jsou uvedeny kontakty, na kterých ho mohou zájemci zastihnout. Emailová adresa (bellu.alexander@praha3.cz) i telefonní číslo ( 222116 276).

Alexander Bellu je pro říjnové komunální volby kandidátem Koalice pro Prahu 3 na starostu. Koalici tvoří jeho „domovská“ strana ODS, dále KDU – ČSL a Svobodní. Koalice má rovněž podporu Soukromníků, Koruny České, Realistů, KAN a Konzervativní strany.

„Náklady na tisk a roznos dopisů občanům Prahy 3 byly hrazeny z mých soukromých prostředků,“ zdůraznil Alexander Bellu.


Spojené síly pro Prahu obsadí dva placené posty předsedů výborů

1. listopadu 2018 ve 21:31

Spojené síly pro Prahu (TOP 09, STAN a KDU-ČSL) obsadí v nově vzniklé koalici s Piráty a Prahou Sobě posty předsedů magistrátních výborů pro dopravu a kulturu. O dalších personáliích zástupci koalice vyjednávají. Na dotaz ČTK to řekl lídr Spojených sil a předseda TOP 09 Jiří...

Na koalici v Letňanech se domluvily ODS, ANO, ODA a TOP 09

1. listopadu 2018 ve 21:24

Na koalici v Praze 18 se domluvili zástupci ODS a Svobodných, ANO, ODA, TOP 09 a jeden nezávislý zastupitel.

Další články
Nahoru