dnes
Neděle - prehanky-dest
17°C
zítra
Pondělí - obcasny-dest
15°C
pozítří
Úterý - jasno
13°C
Občané Prahy 3 našli ve schránkách dopis od starosty Alexandera Bellu
Starosta Prahy 3 Alexander Bellu. Foto: archiv

Občané Prahy 3 našli ve schránkách dopis od starosty Alexandera Bellu

V uplynulých dnech dostali občané Prahy 3 do svých schránek dopis od starosty Prahy 3 Alexandera Bellu (ODS). Dopis má podobu dvoustranného letáku.
bellu

Přední strana dopisu starosty občanům Prahy 3

„Drazí sousedé z Prahy 3, na minulém zastupitelstvu jsem byl zvolen Vaším novým starostou. A proto pokládám za slušné se Vám osobně představit. Do říjnových komunálních voleb chci na radnici odvést co nejvíce práce pro Vás všechny a naši městskou část. Proto Vás prosím, je-li cokoli, co Vás pálí, s čím mohu pomoci, pište mi nebo volejte,“ uvádí v dopise, ve kterém jsou uvedeny kontakty, na kterých ho mohou zájemci zastihnout. Emailová adresa (bellu.alexander@praha3.cz) i telefonní číslo ( 222116 276).

Alexander Bellu je pro říjnové komunální volby kandidátem Koalice pro Prahu 3 na starostu. Koalici tvoří jeho „domovská“ strana ODS, dále KDU – ČSL a Svobodní. Koalice má rovněž podporu Soukromníků, Koruny České, Realistů, KAN a Konzervativní strany.

„Náklady na tisk a roznos dopisů občanům Prahy 3 byly hrazeny z mých soukromých prostředků,“ zdůraznil Alexander Bellu.


Diskuse: Kulturní a společenské centrum Nákladové nádraží Žižkov

18. září 2018 ve 21:08

Nákladové nádraží Žižkov jako kulturní a společenské centrum. V Galerii Mánes na Masarykově nábřeží se 20. září od 18 hodin setkají hosté z řad politiků: radní HMP pro kulturu Jan Wolf (KDU-ČSL, Spojené síly pro Prahu), starosta Prahy 3 Alexander Bellu (ODS / Koalice pro Prahu 3) , místostarosta...

Informační centrum Spojených sil pro Prahu bylo otevřeno v Galerii Mánes, zve na debaty

17. září 2018 ve 23:46

Koalice Spojené síly pro Prahu, kterou tvoří TOP 09 a STAN ve spolupráci s KDU-ČSL, LES a Demokraty Jana Kasla, dnes otevřela v Galerii Mánes na Masarykově nábřeží informační centrum, ve kterém se bude až do říjnových voleb konat série veřejných debat na různá témata.

Komunistům někdo zničil volební reklamy v Praze, podali trestní oznámení

13. září 2018 ve 22:34

Krajský výbor (KV) KSČM Praha podal dnes trestní oznámení na neznámého pachatele, který zřejmě v noci na středu 12. září odstranil a zcizil předvolební reklamu k podpoře kandidátů KSČM pro volby do pražského zastupitelstva a Senátu na Praze 2 a 3.

Spojené síly pro Prahu otevřou informační centrum v Galerii Mánes

13. září 2018 ve 13:57

Slavnostní otevření informačního centra volební koalice Spojené síly pro Prahu proběhne za přítomnosti lídrů kandidátky Jiřího Pospíšila (TOP 09), Hany Kordové Marvanové (STAN), Jana Wolfa (KDU-ČSL) a čestných hostů Karla Schwarzenberga a Romana Bělora v pondělí 17. září od 18 hodin v Galerii...

Další články
Nahoru