dnes
Sobota - oblacno
3°C
zítra
Neděle - zatazeno
3°C
pozítří
Pondělí - snih
1°C
Oba měli pevný skus! Pes pokousal páníčka, žena strážníkovu botu
Agresivní pes zranil svého majitele. Ilustrační foto: sxc.hu

Oba měli pevný skus! Pes pokousal páníčka, žena strážníkovu botu

Včera v deset hodin dopoledne prováděli strážníci z Prahy 7 kontrolní činnost v parku Rajská, kde si všimli ženy, která před strážníky vyhazovala odpadky do trávy. Hlídka ženu podezřelou z přestupku požádala o předložení dokladů.

Nereagovala a z místa se dala na útěk. Když ji strážníci dostihli, lehla si na zem, začala kolem sebe kopat nohama a rozhazovat rukama. Navíc vulgárně nadávala a jednoho ze strážníků několikrát kousla do špičky služebních bot.

Strážníci ženě, zjevně pod vlivem drog, nasadili služební pouta a předvedli ji na Policii ČR ke zjištění totožnosti.

Páníček skončil v nemocnici

Včera krátce před půl jedenáctou večer byl vyslán pracovník odchytové služby Městské policie hl. m. Prahy do Sokolovské ulice, kde u nedaleké polikliniky pokousal pes svého majitele a způsobil mu vážná zranění na rukou.

„Agresivní zvíře se podařilo zahnat do altánu a tam zpacifikovat díky odchytové tyči. Zraněný páníček skončil v nemocnici, agresivní kříženec je v útulku pro opuštěné psy v Praze – Troji,“ sdělil mluvčí pražských strážníků Jan Čihák.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru