dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - polojasno
5°C
pozítří
Pátek - prehanky-snih-dest
4°C
Pražská kultura

O5 a Radeček pokřtí desku a představí nový klip

Ve čtvrtek 1. října pokřtí O5 a Radeček album Best of, které mapuje jejich největší hity za 20 let působení. Křest proběhne od 20 hodin v Hard Rock Cafe Praha. Fanoušky čeká také premiéra nového klipu. Koncert je symbolickým zahájením říjnového Pinktoberu, kampaně proti rakovině prsu.

Od roku 1994 působí v jesenických horách kapela O5 a Radeček, která po více než dvaceti letech vydává cédéčko s výběrem největších hitů. Kapela od začátku roku dobývá rádiové žebříčky chytlavým československým duetem Vloupám se a právě tento hit stylově otevírá výběrovou kompilaci „Radečků“. Kompilace Best Of O5 a Radeček představuje šestnáct skladeb, které kapela složila v letech 1994 až 2014.

Zajímavostí nově chystaného Best Of alba skupiny O5 a Radeček je skladba Máš mě na svědomí. Vznikla jako demonahrávka v dobách, kdy kapela nahrávala v garáži, nyní zaujala producenta Jaye Raynoldse a dočkala se nové produkce.

Nové CD Best Of O5 a Radeček kapela pokřtí ve čtvrtek 1. října v Hard Rock Cafe Praha od 20 hodin. Návštěvníci se mohou těšit také na premiéru videoklipu Máš mě na  svědomí od režiséra Martina Linharta.

„Máme za sebou nabitou letní sezónu, kdy jsme odehráli asi 50 koncertů. Ve čtvrtek nás tak nečeká jenom křest, ale po dlouhé době budeme hrát uvnitř v klubu a my se na to moc těšíme. Bude to jiné než open air hraní, budeme blíž fanouškům a tím, že tam budou jen naši fanoušci, čeká nás, doufejme, skvělá rodinná atmosféra. Hlavně jsme ale zvědaví na reakce na novou desku a také videoklip,“ dodává Ondřej Polák.

Výtěžek ze vstupného (vstupenky se prodávají po sto korunách) podpoří celosvětovou kampaň  Pinktober, která bojuje proti rakovině prsu, a konkrétně v České republice poputuje na konto organizace Mamma HELP. Ta jej použije na sérii svých preventivních přednášek pro veřejnost.


Simona Ahrnstedt: Oheň a voda

28. listopadu 2017 v 16:31

Komu otevřete svou třináctou komnatu? Oheň a voda přináší volné pokračování bestselleru Nepřátelé a milenci.

Novinka: Christina Brownová, Moderní jóga od A do Z

28. listopadu 2017 v 16:20

Moderní jóga od A do Z je dokonalým průvodcem, který vás krok za krokem zasvětí do cvičení sérií pozic aktivní jógy, regeneračních ásan či praktikování meditace. Prostřednictvím jógy střižené na míru modernímu životu se naučíte lépe zacházet se svým tělem, myslí i energií. Potřebujete ulevit od...

Knižní novinka: Sára a toulavý dědeček

24. listopadu 2017 ve 13:11

Plné fantazie, dobrodružství, překvapení, vtipu, historických postav i moderních předmětů obklopujících dnešní děti – takové jsou pohádky Sára a toulavý dědeček. Novinka z nakladatelství Práh potěší děti a také rodiče, kteří svým potomkům rádi dopřejí zábavné a přitom podnětné čtení....

Bytový interiér jako zrcadlo jeho obyvatele

24. listopadu 2017 v 11:22

Na předvánoční trh přináší toto téma výpravná publikace s množstvím fotografií, která by se ráda stala průvodcem bytových designérů i slabikářem laiků s nadšením pro zařizování interiérů. Autorkou knihy s názvem Styly interiérů je Ing. arch. Veronika Haroldová a vydavatelsví Baron ji od...

Další články
Nahoru