dnes
Čtvrtek - polojasno
11°C
zítra
Pátek - polojasno
13°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
8°C
Pražské krimi

O peklo se postará Koblih a další muž z Ukrajiny! Mami, jsi kráva a nevíš, co všechno jsem zažil

Na Štědrý den byli vysláni strážníci do ulice Breitcetlova v Praze 14 kde před supermarketem ležel opilý mladík. Vedle něj ležela půllitrová láhev od rumu. Nebyl schopen s hlídkou komunikovat, pouze něco nesrozumitelně mumlal. 

V době, kdy čekala hlídka na příjezd auta pro odvoz opilců, mladík se najednou zvedl a začal strážníkům vulgárně nadávat a vyhrožovat: „Táhněte do hajzlu, nebo zažijete peklo!“

Poté jim vyhrožoval známým, kterého nazýval „Koblih“ a dalším mužem z Ukrajiny. Pak se nečekaně ohnal a pokusil se napadnout jednoho ze strážníků. V tom mu hlídka za pomoci hmatů a chvatů zabránila. Protože byl dál agresivní a kladl odpor, skončil v poutech.

Následnou kontrolou totožnosti se zjistilo, že se jedná o čtyřiadvacetiletého mladíka. O několik minut později se na místo dostavila žena, která strážníkům řekla, že je to její syn. Dále uvedla, že ho poslala koupit kapra na štědrovečerní večeři. Místo kapra ale koupil láhev tvrdého alkoholu a opil se.

Poté dodala, že se svého syna bojí, protože v poslední době hodně pije. Po těchto slovech začal mladík svou matku velmi vulgárně urážet: „Ty krávo jedna, nevíš, co všechno jsem zažil.“ Strážníci muže uklidnili a poté předali svým kolegům, kteří ho odvezli na záchytku.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru