dnes
Pátek - oblacno
18°C
zítra
Sobota - polojasno
22°C
pozítří
Neděle - prehanky-dest
25°C

O nás

Internetový portál www.prazskypatriot.cz, který se zaměřuje na život v metropoli a chce budit, podporovat a zvyšovat zájem čtenářů o dění v ní, spustila v roce 2013 společnost Pražský Patriot s. r. o. 

Ambicí je zpracovávat pražská témata neotřele a nebát se výsledkem vybočovat z mainstreamu. Pokud si konkrétní pražská témata vyžadují dlouhodobější sledování, server www.prazskypatriot.cz se k nim opakovaně vrací a sleduje jejich vývoj.

Významný podíl článků zveřejňovaných na tomto webu je věnován pražské politice na všech jejích úrovních, zprávám souvisejícím s pražskými poslanci, magistrátem i s radnicemi jednotlivých městských částí. Čtenáři zde také naleznou informace o pražské dopravě, kultuře, sportu, občanských sdruženích a životním stylu. Nechybí ani krimi a volný čas.

Cílem je zachovat si při práci nestrannost, odolat politickým a dalším tlakům. Díky tomuto přístupu má redakce velmi široký výběr témat a naskýtá se možnost věnovat se jim do potřebné hloubky. Na náplni webu se aktivně podílí čtenáři svými náměty, které jsou vždy posuzovány a zvažovány ke zpracování a následnému zveřejnění.

Redakci můžete kontaktovat e-mailem na redakce@prazskypatriot.cz nebo pomocí kontaktního formuláře na těchto stránkách. 

Korespondenční adresa do redakce: U Trojice 1042/2, 150 00, Praha 5.

Provozovatel portálu:

Pražský Patriot s. r. o

IČO: 29140447

Spisová značka: C 203509 vedená u Městského soudu v Praze


Nahoru