dnes
Sobota - polojasno
15°C
zítra
Neděle - zatazeno
14°C
pozítří
Pondělí - obcasny-dest
14°C
Pražská politika

O bezpečnosti se bude jednat na Žofíně

Jak v současnosti i do budoucna nejlépe zajistit obranu a bezpečnost České republiky včetně její metropole? Odpovědět na to by měla odborná debata s laickou veřejností v rámci projektu Road Show 2017. 

Ve středu 10. května od 17 hodin se jí v prostorách paláce Žofín zúčastní čelní představitele bezpečnostních a obranných organizací.

Mezi účastníky pražský radní pro bezpečnost Libor Hadrava přivítá i nejvyšší osobnosti republikových branných složek. Diskuse se zúčastní například ministr obrany Martin Stropnický, armádní generál a Náčelník Generálního štábu AČR Josef Bečvář, předseda Výboru pro bezpečnost PSP ČR, Roman Váňa, místopředseda Výboru pro obranu PSP ČR Bohuslav Chalupa, člen Výboru pro bezpečnost PSP ČR Martin Lank, nebo prezident a výkonný ředitel AOBP Jiří Hynek. Debatou provede moderátor Jakub Železný.

Ústředními tématy večera budou Vlast a její obrana, Bezpečnost obyvatel za mimořádných událostí, Role průmyslu, vědy a výzkumu jako součást bezpečnosti regionu a Efektivní využívání zdrojů.

Diskuse proběhne jako součást kontinuálního projektu Road-Show 2017, jehož cílem je podpořit zájmy a užší spolupráci všech odpovědných a zainteresovaných složek v oblasti bezpečnosti.

TOP 09 v Praze 10 poskytla volební plochy kampani Díky mami, díky tati

Dnes v 08:08

TOP 09 v Praze 10 se rozhodla, že plochy, které si pronajala před komunálními volbami, přenechá Klubu K2. Na billboardech i světelných poutačích u metra tak bude k vidění kampaň „Díky mami, díky tati“.

Zástupci Pirátů a nezávislých, ODS a ANO podepsali koaliční smlouvu v Praze 5

17. října 2018 v 19:17

Piráti a nezávislí (SNOP 5), ODS a ANO dnes podepsali v Praze 5 koaliční smlouvu s názvem Za lepší Prahu 5. Koalice bude mít ve 43členném zastupitelstvu 27 hlasů.

Další články
Nahoru