dnes
Čtvrtek - oblacno
6°C
zítra
Pátek - prehanky-snih-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
4°C
Lifestyle / Zdraví

Numeroložka: Víte, čím zabijete erotiku? Abyste mohly tuto hrozbu odvrátit, stačí jen vědět…

Co spolehlivě zafunguje jako tlumič vášní? A nemusí to být natáčky na hlavě nebo vytahané tepláky! Stačí totiž málo. Abyste mohly tuto hrozbu odvrátit, stačí jen vědět, v jakém znamení se váš partner narodil.

BERAN
Beran chce více vzruchu a méně plánování. Budete-li ale akčnější než on, nepochodíte. Potřebuje chválu a vzhlížení, ale přetvářku pozná. Miluje překvapení, a proto leklá ryba do jeho postele nepatří! Spolehlivě ho odradíte svou váhavostí a lpěním na stereotypech. Těžko pochopí vaši únavu, zejména bude-li dlouhodobá a stále se opakovat. Nebudete-li s ním pobývat ve společnosti, kde září, brzy vás vymění za společenštější kousek.

BÝK
Býk si vše dlouho a rozvážně vychutnává, proto nesmíte tlačit na pilu. Rád vše pozoruje. Byť dá na kvalitu, nesnáší rozhazovačnost, příliš dárků je pro něj rozmařilost. Odradí ho také vaše neochota ho opečovávat. Potřebuje hodně fyzických důkazů lásky, a proto čekejte, že ho pouhé přísliby začnou nudit. Budete-li příliš akční a stále ho budete překvapovat novotami, brzy si najde málomluvnou a ne tak splašenou náhradu.

BLÍŽENCI
Vztah s Blížencem je plný překvapení, humoru a filozofování, ale také nejistoty. A totéž chce od vás. Přijmete-li roli vtipné a jiskřivé Šeherezády, máte vyhráno! Potřebuje být respektován. Odchází ve chvíli, kdy zaslechne první výčitky. Rád experimentuje, objevuje, přistupte na jeho hry a nebudete litovat. Spolehlivě ho odradíte stereotypem a žárlivými scénami. Chce si povídat o vašich tajemstvích a ne se vyviňovat.

RAK
Rak je mistrem různých skrytých taktik a potřebuje působit tajemně a nepřístupně. Neříkejte mu proto, že jste ho prohlédly. Nejste-li romantička, nesnášíte-li omezování a vadí vám péče, raději to zabalte předem. Potřebuje, abyste se mu oddala a on mohl předvést svou výdrž. Zkrátka máte-li trpělivost na jeho taktizování, je váš! Ale první negativní zmínka o jeho matce vás vyškrtne ze seznamu favoritek.

LEV
Lví ego neustále čechrejte! Nic ho nedoradí víc, než zpochybňování jeho jedinečnosti a důležitosti. Spolehlivě ho naštvete tím, že ho budete srovnávat s minulými partnery. Nebo že jste svébytná osoba, která mu nepodléhá! Jedině lichotky vás zase mohou vrátit na výsluní. Potřebuje obdiv jako na divadle. Vaše upjatost a kritika jeho spontánnosti ho znechutí. Naučíte-li se hřát v záři jeho ega a občas mu zatleskáte, budete se mít v pravdě královsky.

PANNA
Panny jsou hodně tolerantní, ale i ony mají své meze. Budete-li hrubé, nespolehlivé, neupravené a vulgární, odradíte ho. Děláte přílišné okolky a sex dávkujete podle zásluh? Narazíte na nepochopení, protože sex je důležitý a zdravý a Panna ho provozuje často. Potřebuje loajalitu, péči a dodržovat systém, který zavedla. Není to až tak spontánní, ale máte své jistoty.

VÁHY
Harmonické Váhy rozhoupete k rozchodu svou neupraveností a často vyvolávanými konflikty. Vaše neochota ho společensky reprezentovat, obdivně k němu vzhlížet, hloupé připomínky a kritika jeho slabůstek pro něj bude doslova šokující. Přidáte-li upocenou uspěchanost, Váha se otočí na svém vyleštěném podpatku a zůstane po něm jen závan dráždivého parfému.

ŠTÍR
Vášnivý a nevyzpytatelný Štír vám neodpustí, když necháte zpustnout vaše společné bydlení a k tomu i jeho samého. Nesnáší, když budete chtít převzít iniciativu v milování na sebe a navíc začnete zapomínat na drobné projevy lásky. Těžce ponese vaši truchlivou náladu a trucovitost. Nedrážděte proto štíra bosou nohou a oddejte se naplno jeho přitažlivému magnetismu. Umí se dobře mstít!

STŘELEC
Optimistického Střelce nejvíc otrávíte svým negativismem a kritičností. Těžce ponese i vaše zpátečnické tendence a neochotu poznávat. Jste jeho projektem a tak se čiňte! Stereotypní sex s dlouhými předehrami pouze ve vaší ložnici vyloženě nezvládne. Přízemní názory a neochota sdílet s ním jeho nadšení a ideály vás rychle vyšachují z jeho života. Lehkost jeho odchodu zlomí vás!

KOZOROH
Nesnáší, stane-li se terčem vaší vtipnosti a navíc ještě ve společnosti. Co ale spolehlivě neunese, je kritika, vaše dominance při milování a žárlivé scény. Také mu vadí nedodržovaný řád. Začnete-li utrácet nesmyslné částky za nepodstatné cetky a nebudete-li vařit jídla, na která je zvyklý, je vaše role v jeho životě zpečetěna. Stanete se pro něj nepraktickou přítěží a jste zralá na výměnu.

VODNÁŘ
Uspěchaná, ufňukaná, závislá a bezradná u Vodnáře opravdu nepochodíte. Naučte se respektovat jeho potřebu zachovat si nadhled a odstup. Sentimentální výlevy nad fotkami z rodinného alba ho zaručeně unudí. Chce s vámi sdílet ideály a mít od vás intelektuální podněty. Miluje nevšednost. Spoutáte-li ho papučemi a televizí, odfrčí pryč na nejbližší společenskou akci, kde ho oslní sice ne příliš atraktivní ale za to hlubokomyslná a originální děva.

RYBA
Bývá okouzlující společník a v soukromí vyžaduje klid, naladění, jemný a empatický přístup. Vytočíte je hádkami, výčitkami a nátlakem. Potřebují čas na snění a milují staromódní prostředí. Roztrpčí je shazování jejich vkusu. Vše si moc berou osobně. Nevadí jim vaše mírná převaha, ale kritizovat jejich nedostatky, to vám jejich poetická duše neodpustí!  

Autorem textu je RNDr. Jana Tamchynová, poradce osobnostního rozvoje, kinezioliog, numerolog. Kontakt: jana@tamchynova.cz


Toto degenerativní a neléčitelném onemocnění je podle primářky Tomanové potřeba podchytit v jeho počáteční fázi, zmírní se bolesti a jeho samotný nástup. Jak na to?

11. prosince 2017 ve 13:54

Toto degenerativní a neléčitelném onemocnění je podle primářky Tomanové potřeba podchytit v jeho počáteční fázi, zmírní se bolesti a jeho samotný nástup 

Onemocnění může propuknout v jakémkoliv věku, bez ohledu na pohlaví. Může vyvolat několik různých komplikací, postihuje oči, končetiny i srdce. Výskyt neustále stoupá, ročně je u nás 10 000 nových případů

9. prosince 2017 v 16:29

Výskyt chronických civilizačních nemocí, včetně zákeřné cukrovky, neustále stoupá. Podle údajů Ústavu zdravotnických informací a statistiky ČR vzrostl celkový počet diabetiků od roku 2010 za pět let o téměř 52 tisíc, tedy zhruba 10 tisíc ročně. V roce 2015 byla cukrovka diagnostikována 858 tisícům...

Alarmující zjištění: Většina lidí je při měření nemělo v pořádku, jen čtvrtina Čechů je má zdravé. Tušíte, jestli se tento zdravotní problém týká i vás?

4. prosince 2017 v 10:05

Pouze čtvrtina Čechů má zdravé cévy, zbývajícím 75 % stárnou cévy rychleji než oni sami. Lékárníci ve vybraných lékárnách po celém Česku již rok měří lidem takzvaný cévní věk – parametr, který dokáže odhalit riziko kardiovaskulárních onemocnění. Speciálním přístrojem prověřili cévy už 17,5 tisícům...

Laureátka Ceny Milady Paulové 2017, prof. Jiřina Bartůňková: Je to ocenění všech mých kolegů a kolegyň

30. listopadu 2017 ve 12:06

Ve středu 29. listopadu se v prostorách Senátu Parlamentu ČR uskutečnilo slavnostní předávání cen MŠMT, udělovaných v oblasti vysokého školství, vědy a výzkumu za rok 2017. Jednou z cen je Cena Milady Paulové, kterou MŠMT spolupráci s NKC – gender a věda Sociologického ústavu AV ČR letos udělilo...

Všichni o téhle „lejdy"slyšeli, ale jen málokdo ví, co s ní dělat. Může přijít kdykoli během života, pojí se s ní řada mýtů. Hlavně nic do pusy!

26. listopadu 2017 v 15:48

Věděli jste, že epilepsií trpí zhruba jeden ze sta lidí? Všichni o téhle „lejdy" slyšeli, ale jen málokdo ví, co je potřeba udělat, když někdo epileptický záchvat dostane.   

Jak správně pečovat o svůj mozek, jak ho nakopnout a jakým chybám se vyvarovat, radí primářka rehabilitačního ústavu

19. listopadu 2017 ve 12:02

Poznáte, kdy je váš mozek „unavený“? A jak ho nejlépe stimulovat? Či jaké vitamíny jsou nejlepší pro funkci vašich nervů? Na tyto a další otázky odpovídá primářka Rehabilitačního ústavu Brandýs nad Orlicí – MUDr. Michaela Tomanová.

Další články
Nahoru