dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - zatazeno
4°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
7°C
Numeroložka: Pátek třináctého pod vlivem úplňku ve znamení Střelce na nás chystá třaskavou směs, nezapomenutelný den!
Ilustrační foto: freeimages

Numeroložka: Pátek třináctého pod vlivem úplňku ve znamení Střelce na nás chystá třaskavou směs, nezapomenutelný den!

Jediný pátek třináctého v tomto roce je právě před námi. A slibuje skutečně nezapomenutelný den, jelikož se mimo jiné odehrává i pod vlivem úplňku ve znamení Střelce. No, zase se tolik netěšme. Chystá se na nás totiž třaskavá směs idealistického bláznovství, spontaneity, zbrklosti, nadšení, touhy po změně a zároveň strachu ze ztráty jistot.

Jde jen o to, jak toto vše využít ve prospěch toho, co děláme a co žijeme. Velmi lehce se všechny naše dobře míněné snahy zvrtnou v řetězec událostí a nedorozumění, které mohou nabrat netušený směr a s destrukcí vykolejeného vlaku změnit náš život v karambol.

Dobrá víra se lehce změní v tvrdou manipulaci, láska v žárlivost a nenávist, kamarádské klábosení v pomluvy a osočování, láskyplné vyznání ve výčitky a nedůvěru… Zkrátka bude dobré, hned jak vstaneme, zatáhnout za brzdu a nevěřit všemu, co slyšíme (tedy ani našemu vnitřnímu hlasu), informace prověřovat, nepodepisovat se pod dokumenty, které nemáme dlouhodobě připravené, nebrat si řeči druhých osobně, netrpět stihomamem, že nás druzí podvádějí.

Je jasné, že vyhraje ten, kdo bude nejdřív myslet a pak teprve mluvit, ten, který si nebude pouštět pusu na špacír. Celý den nás bude zkoušet v tom, jak udržet rovnováhu citovou i rozumovou. Budeme čelit vnitřnímu nutkání změnit svůj život ve jménu ideálu, nadšení, nových možností, které bude vystřídáno naprosto opačným strachem k jakékoli změně.

Opatrně v komunikaci s partnery

Odvážně budeme chtít plánovat skvělou budoucnost, jenže náš odhad skutečných sil a možností bude realitě na hony vzdálen. A jestliže začneme takto snít s někým, kdo bude více nohama na zemi, měli bychom mu být vděčni za jeho zpětnou vazbu a ne se s ním na věky rozkmotřit.

tamchynova2606-nahled

RNDr. Jana Tamchynová

O to víc bychom měli být opatrní, půjde-li o našeho partnera. Lehce ho odsoudíme za jeho pomyslnou zradu, osočíme ho, že už nás nemiluje a s podezřením, že určitě má jinou lásku, začneme žárlit a okamžitě vyplňovat rozvodové papíry. Pozor na nepromyšlené kroky!

Naštěstí s přibývajícím dnem se bude situace zklidňovat a večer bychom už měli být schopni určitého odstupu a nadhledu. Vášeň a netrpělivost tohoto dne proto využijme pro seznamování se zajímavými lidmi a novými poznatky, které mohou obohatit náš život.

Dopřejme si vědomé snílkovství o možných budoucích úspěších, mohou nás totiž dobře nastartovat k novým krokům do života. Nechme se sytit svou imaginací a zajímavé nápady hned nepotlačujme…hrajme si s nimi. Další den ukáže životnost toho, co jsme si vysnili. A to vše pod heslem dne: všeho s mírou a žádné extrémy!

Autorkou textu je RNDr. Jana Tamchynová, poradkyně zdravého životního stylu a numeroložka.

Čtěte také: Dynamický rok 2014 bude pod vládou přísného učitele, který nedá nic zadarmo, říká Tamchynová 
      


Toto degenerativní a neléčitelném onemocnění je podle primářky Tomanové potřeba podchytit v jeho počáteční fázi, zmírní se bolesti a jeho samotný nástup. Jak na to?

Včera ve 13:54

Toto degenerativní a neléčitelném onemocnění je podle primářky Tomanové potřeba podchytit v jeho počáteční fázi, zmírní se bolesti a jeho samotný nástup 

Onemocnění může propuknout v jakémkoliv věku, bez ohledu na pohlaví. Může vyvolat několik různých komplikací, postihuje oči, končetiny i srdce. Výskyt neustále stoupá, ročně je u nás 10 000 nových případů

9. prosince 2017 v 16:29

Výskyt chronických civilizačních nemocí, včetně zákeřné cukrovky, neustále stoupá. Podle údajů Ústavu zdravotnických informací a statistiky ČR vzrostl celkový počet diabetiků od roku 2010 za pět let o téměř 52 tisíc, tedy zhruba 10 tisíc ročně. V roce 2015 byla cukrovka diagnostikována 858 tisícům...

Alarmující zjištění: Většina lidí je při měření nemělo v pořádku, jen čtvrtina Čechů je má zdravé. Tušíte, jestli se tento zdravotní problém týká i vás?

4. prosince 2017 v 10:05

Pouze čtvrtina Čechů má zdravé cévy, zbývajícím 75 % stárnou cévy rychleji než oni sami. Lékárníci ve vybraných lékárnách po celém Česku již rok měří lidem takzvaný cévní věk – parametr, který dokáže odhalit riziko kardiovaskulárních onemocnění. Speciálním přístrojem prověřili cévy už 17,5 tisícům...

Laureátka Ceny Milady Paulové 2017, prof. Jiřina Bartůňková: Je to ocenění všech mých kolegů a kolegyň

30. listopadu 2017 ve 12:06

Ve středu 29. listopadu se v prostorách Senátu Parlamentu ČR uskutečnilo slavnostní předávání cen MŠMT, udělovaných v oblasti vysokého školství, vědy a výzkumu za rok 2017. Jednou z cen je Cena Milady Paulové, kterou MŠMT spolupráci s NKC – gender a věda Sociologického ústavu AV ČR letos udělilo...

Všichni o téhle „lejdy"slyšeli, ale jen málokdo ví, co s ní dělat. Může přijít kdykoli během života, pojí se s ní řada mýtů. Hlavně nic do pusy!

26. listopadu 2017 v 15:48

Věděli jste, že epilepsií trpí zhruba jeden ze sta lidí? Všichni o téhle „lejdy" slyšeli, ale jen málokdo ví, co je potřeba udělat, když někdo epileptický záchvat dostane.   

Jak správně pečovat o svůj mozek, jak ho nakopnout a jakým chybám se vyvarovat, radí primářka rehabilitačního ústavu

19. listopadu 2017 ve 12:02

Poznáte, kdy je váš mozek „unavený“? A jak ho nejlépe stimulovat? Či jaké vitamíny jsou nejlepší pro funkci vašich nervů? Na tyto a další otázky odpovídá primářka Rehabilitačního ústavu Brandýs nad Orlicí – MUDr. Michaela Tomanová.

Další články
Nahoru