dnes
Sobota - zatazeno
8°C
zítra
Neděle - skorojasno
5°C
pozítří
Pondělí - jasno
4°C
Numeroložka: letos nás čeká ještě hodně zajímavých dnů. Chcete vědět, které to budou?
Připravte se na prosinec, zvýrazní se v něm energie každého dne. Jak s tím naložíte? Foto: archiv

Numeroložka: letos nás čeká ještě hodně zajímavých dnů. Chcete vědět, které to budou?

Jeden právě uplynul, další nás, z numerologického hlediska zajímavější, letos ještě čeká. Řeč je o pátku třináctého. Přijde v prosinci. Podle numeroložky a poradkyně zdravého životního stylu Jany Tamchynové bude 13. 12. 2013 zajímavým dnem, v němž bude energie čísla 13 vícekrát posílena. Půjde o značně úspěšnou čtyřiadvacetihodinovku, během níž mnozí z nás mohou udělat průlom ve svých životech a vytvořit si v nich nový, úspěšnější řád.

V prosincový pátek třináctého se vyplatí pracovat vší silou na svém sebeprosazení a na svých plánech pro budoucnost, je možné i trochu spoléhat na štěstí. Nebezpečí spočívá ale v tom, když se někdo bude chtít snažit dosáhnout úspěchu nepoctivou cestou. Každá nespravedlnost, faleš, podvod či úskok bude rychle odhalen a velmi tvrdě potrestán. Vše se musí dít rozvážným a poctivým způsobem.

V každém roce se vyskytne alespoň jeden pátek 13. (takové byly roky 2011 a 2010, a také v příštím roce 2014). Častěji se objeví takový den dvakrát, a jsou roky, kdy se nahromadí i třikrát (to bylo naposledy loni a zase nás to čeká v roce 2015. Pátek třináctého mají všechny měsíce začínající nedělí.

Označte si v kalendáři

Letos nás čeká ještě řada hodně zajímavých dnů. Namátkou je možné uvést sobotu 19. října, kdy projde prověrkou naše ego a svědomí a budeme muset zvažovat své morální postoje.

Dalším zajímavým dnem je neděle 3. listopadu, kdy se budou prát naše velké touhy a přání s tvrdou finanční realitou a do toho nám vnitřní hlas bude našeptávat, abychom raději nic neřešili.

Zajímavý také bude celý prosinec, kdy se zvýrazní energie každého dne a budeme vše prožívat opravdověji, ale také s větším pocitem tlaku, zodpovědnosti a s možností duchovního růstu.

Autorkou textu je numeroložka a poradkyně zdravého životního stylu RNDr. Jana Tamchynová.


Další články
Nahoru