dnes
Čtvrtek - skorojasno
5°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
3°C
Nudný otec osvěží Ýbrkýblem, fashion bazar nabídne přes tisíc kusů oblečení
Na bazaru bude z čeho vybírat. Foto: Ýbrkýbl

Nudný otec osvěží Ýbrkýblem, fashion bazar nabídne přes tisíc kusů oblečení

Zchladit se svěží módní sprchou budou moci milovnice a milovníci módy 7. a 8. srpna v kavárně Nudný otec v Dobrovského ulici na Letné. Ýbrkýbl , fashion bazar s oblečením a módními doplňky, nabídne přes 1 000 kusů oblečení od více než 50 prodejců. Oba dny bude otevřeno od 10 do 20 hodin. Vstup na akci je zdarma.

Načerpat inspiraci můžete během workshopů rePETe a My Brand. Jsou pro vás připraveny dílny, na kterých si budete moci vyrobit brož a náušnice z PET lahví nebo navrhnout design obalu na knihy či notes.

Ideálním produktem pro správné lelkování je houpací síť. Přijďte si proto zkusit uplést svou vlastní na pořádné letní leháro. Ve svých úlovcích se můžete na závěr vyfotit ve stylovém fotokoutku.

V Nudném otci můžete ochutnat některou z pochutin a zapít ji bretaňským ciderem Val de Rance, nefiltrovaným Únětickým pivem nebo některou z domácích limonád různých příchutí. V kavárně bude kromě módního řádění prostor i pro vyžití těch nejmenších – dětský koutek, trampolína a pískoviště určitě sklidí úspěch i u těch nejnáročnějších.

ybrkybl-4-nahled Ýbrkýbl je parta mladých nadšenců, které pojí snaha přesvědčit lidi o důležitosti recyklace v módním průmyslu. Partnerem fashion bazaru je dlouhodobě módní e-shop ZOOT, který věnoval úlovky za speciální ceny.

Fashion bazar Ýbrkýbl má i důležitý charitativní rozměr. Organizátoři spolupracují s Dobročinným obchodem Domova Sue Ryder, jemuž předávají neprodané oblečení, které prodejci nechtějí zpět.

Program:

Pátek 7. srpna

Fashion bazar, Houpací sociální sítě Lelkuje.me, Workshop s rePETe, fotokoutek, dětský koutek a fresh občerstvení v kavárně Nudný otec

Sobota 8. srpna

Fashion bazar, workshop s rePETe, workshop s My Brand, fotokoutek, dětský koutek a fresh občerstvení v kavárně Nudný otec.

Letenská kavárna Nudný otec, Dobrovského 22, Praha 7.

Facebook: www.facebook.com/ybrkybl
Facebook – událost: www.facebook.com/events/1618381095077419
Web: www.ybrkybl.cz


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru