dnes
Čtvrtek - oblacno
7°C
zítra
Pátek - snih-dest
5°C
pozítří
Sobota - snih
2°C
Nudil se na nádraží, házel kameny na vlaky. Odnesla to cestující
Ilustrační foto: archiv

Nudil se na nádraží, házel kameny na vlaky. Odnesla to cestující

Hodně hloupým způsobem si včera na severu Prahy krátil volný čas zdrogovaný a opilý mladík. Odpoledne házel kameny na vlaky jedoucí do Kralup nad Vltavou. Jednu cestující zranil. Policisté ho zadrželi na bubenečském nádraží.

Třiadvacetiletého mladíka se podařilo zadržet už zhruba dvacet minut po útoku. „Přiznal se k tomu, že po projíždějících soupravách házel kamení. Jako důvod svého počínání uvedl, že se při čekání na svůj spoj nudil, a takto si chtěl ukrátit dlouhou chvíli,“ uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Bohužel nepochopitelnou kratochvíli odnesla zraněním jedna z cestujících, po zásahu kamenem skončila v nemocnici. Mladíka policisté podrobili testům na alkohol a drogy, které byly v obou případech pozitivní.

„Na základě těchto skutečností zahájili policisté úkony trestního řízení pro trestné činy, poškození cizí věci, výtržnictví a těžké ublížení na zdraví,“ sdělil mluvčí Hulan.

Zadržený se na území Prahy zdržoval neoprávněně, v minulosti mu totiž soud uložil zákaz pobytu, který nerespektoval, a tak si navíc vyslechl i obvinění z trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí. Za tyto delikty mu hrozí trest odnětí svobody až na deset let.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru