Dnes Sobota - zatazeno 3°C
Zítra Neděle - polojasno 1°C
Sobota 24. 2. 2024
Svátek má Matěj
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Zpravodajství

Novým ředitelem Jihoměstské sociální se stal Seidl

Bývalý finanční ředitel společnosti Petr Seidl zvítězil ve výběrovém řízení na ředitele Jihoměstské sociální. Podle něj je důležité, že společnost zná už déle než dva roky a jsou mu známé veškeré finanční toky.

„Volbu Petra Seidla považuji za výhru pro Prahu 11. Na pozici manažera musí být profesionál – a to nový ředitel splňuje na výbornou,“ řekl ke jmenování místostarosta pro sociální věci a zdravotnictví Jan Jaroš (PRAHA 11 SOBĚ).

Zajistit kvalitní péči pro seniory a zdravotně znevýhodněné osoby patří k Seidlovým primárním cílům.

„Základním pilířem je a bude terénní Pečovatelská služba, která umožní klientům zůstat co nejdéle v komunitním prostředí. Usiluji o podporu neformálně pečujících, a to rozšířením sociálního poradenství i služby Odlehčovacího centra, kam je možné klienty krátkodobě umístit z důvodu nemoci nebo dovolené pečujícího,“ popsal základní směr své práce Petr Seidl.


Autor: Alo

V Ruské ulici někdo na cedule nalepil jména ruských politických vězňů

Dnes v 17:43

Ve Vršovicích v Ruské ulici někdo na zhruba pětadvacet cedulí s názvem ulice a na tramvajovou zastávku nalepil jména ruských politických vězňů a disidentů. Ve vzkazu připevněném na pouliční lampě připomněl druhé výročí vpádu ruské armády na Ukrajinu a také nedávnou smrt ruského opozičního politika...

Před magistrátem demonstrovali mladí lidé proti zdražení MHD

22. února 2024 v 10:29

Před pražským magistrátem na Mariánském náměstí ve středu demonstrovalo několik desítek převážně mladých lidí proti možnému zdražení ročního kuponu na městskou hromadnou dopravu, informovala ČTK.

Praha 14: Setkání k revitalizaci parku Bílý kůň

22. února 2024 v 08:24

Radnice Prahy 14 zve ve středu 28. února do Kyjosku na Hutích – Splavná 652, kde můžete vyjádřit svůj názor na novou studii úpravy terénu nad bývalou pískovnou Bílý kůň na Hutích.

Další články
Nahoru