dnes
Neděle - prehanky-snih
3°C
zítra
Pondělí - zatazeno
1°C
pozítří
Úterý - snih-dest
1°C
Nový oficiální obchod Botas v Praze nechá nahlédnout do historie a výroby značky
Interiér nového obchodu.

Nový oficiální obchod Botas v Praze nechá nahlédnout do historie a výroby značky

V Praze na Žižkově byl otevřen nový oficiální obchod BOTAS 66. Za projektem stojí samotní designéři Jan Kloss a Jakub Korouš, iniciátoři značky a původní autoři úspěšného redesignu kultovních botasek z roku 2009. Obchod BOTAS 66 nabídne zbrusu novou kolekci pro rok 2014 obohacenou o nejúspěšnější modely z minulých let.

Současně nechá nahlédnout do archivu, seznámí s používanými výrobními materiály a celkově vyzdvihne přednosti značky Botas jako jsou tradiční hodnoty či ruční výroba v České republice.

Interiér obchodu (BOTAS 66 STORE, Křížkovského 18,
 Praha 3 – Žižkov), který kombinuje prostor pro prodejní a prezentační účely, navrhli mladí designéři Jakub Pollág a Václav Mlynář ze studia deFORM, aktuální držitelé titulu Objev roku ceny Czech Grand Design. Prostor moderního továrního charakteru bude hostit celou řadu zajímavých akcí – prezentací, workshopů, výstav a večírků. Trojici týmu BOTAS 66 uzavírá společně s designéry Darina Zavadilová, ředitelka oblíbeného festivalu současného designu designSUPERMARKET.

Do obchodu BOTAS 66 lze zavítat nejen pro boty, ale také pro dávku inspirace a současného designu. Kromě bot také nabízí výběr českých a zahraničních magazínů a malé občerstvení. Obchod se nachází v těsné blízkosti Žižkovské televizní věže.

S novým obchodem přichází i nová kolekce BOTAS 66 pro rok 2014 a kampaň s názvem „Best friends forever“.


Toto degenerativní a neléčitelném onemocnění je podle primářky Tomanové potřeba podchytit v jeho počáteční fázi, zmírní se bolesti a jeho samotný nástup. Jak na to?

11. prosince 2017 ve 13:54

Toto degenerativní a neléčitelném onemocnění je podle primářky Tomanové potřeba podchytit v jeho počáteční fázi, zmírní se bolesti a jeho samotný nástup 

Onemocnění může propuknout v jakémkoliv věku, bez ohledu na pohlaví. Může vyvolat několik různých komplikací, postihuje oči, končetiny i srdce. Výskyt neustále stoupá, ročně je u nás 10 000 nových případů

9. prosince 2017 v 16:29

Výskyt chronických civilizačních nemocí, včetně zákeřné cukrovky, neustále stoupá. Podle údajů Ústavu zdravotnických informací a statistiky ČR vzrostl celkový počet diabetiků od roku 2010 za pět let o téměř 52 tisíc, tedy zhruba 10 tisíc ročně. V roce 2015 byla cukrovka diagnostikována 858 tisícům...

Alarmující zjištění: Většina lidí je při měření nemělo v pořádku, jen čtvrtina Čechů je má zdravé. Tušíte, jestli se tento zdravotní problém týká i vás?

4. prosince 2017 v 10:05

Pouze čtvrtina Čechů má zdravé cévy, zbývajícím 75 % stárnou cévy rychleji než oni sami. Lékárníci ve vybraných lékárnách po celém Česku již rok měří lidem takzvaný cévní věk – parametr, který dokáže odhalit riziko kardiovaskulárních onemocnění. Speciálním přístrojem prověřili cévy už 17,5 tisícům...

Laureátka Ceny Milady Paulové 2017, prof. Jiřina Bartůňková: Je to ocenění všech mých kolegů a kolegyň

30. listopadu 2017 ve 12:06

Ve středu 29. listopadu se v prostorách Senátu Parlamentu ČR uskutečnilo slavnostní předávání cen MŠMT, udělovaných v oblasti vysokého školství, vědy a výzkumu za rok 2017. Jednou z cen je Cena Milady Paulové, kterou MŠMT spolupráci s NKC – gender a věda Sociologického ústavu AV ČR letos udělilo...

Všichni o téhle „lejdy"slyšeli, ale jen málokdo ví, co s ní dělat. Může přijít kdykoli během života, pojí se s ní řada mýtů. Hlavně nic do pusy!

26. listopadu 2017 v 15:48

Věděli jste, že epilepsií trpí zhruba jeden ze sta lidí? Všichni o téhle „lejdy" slyšeli, ale jen málokdo ví, co je potřeba udělat, když někdo epileptický záchvat dostane.   

Jak správně pečovat o svůj mozek, jak ho nakopnout a jakým chybám se vyvarovat, radí primářka rehabilitačního ústavu

19. listopadu 2017 ve 12:02

Poznáte, kdy je váš mozek „unavený“? A jak ho nejlépe stimulovat? Či jaké vitamíny jsou nejlepší pro funkci vašich nervů? Na tyto a další otázky odpovídá primářka Rehabilitačního ústavu Brandýs nad Orlicí – MUDr. Michaela Tomanová.

Další články
Nahoru