Dnes Úterý - jasno 21°C
Zítra Středa - jasno 24°C
Středa 31. 5. 2023
Svátek má Kamila
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Dětská PrahaPražský život

Nový coworking v centru nabídne klid na práci i hlídání dětí

Nezisková organizace JAHODA zve do nového coworkingového prostoru s hlídáním dětí na pražském Albertově. V coworkingu se nachází až 7 pracovních míst včetně veškerého potřebného vybavení k práci, a také klubová kavárna. Coworkingový prostor je otevřen od pondělí do pátku, přesné hodiny je možné si rezervovat pomocí rezervačního systému, popř. na komunitni.centrum@jahoda.cz nebo na tel.: 737 901 098. Pracovní prostor je součástí komunitního centra organizace, které je umístěno ve vnitrobloku v centru Prahy, přímo naproti tramvajové zastávky Botanická zahrada.

„Zavítejte na klidné a tiché místo, kde můžete svému dítěti dopřát bezpečné vyžití v naší herně, zatímco vy se na pár hodin koncentrujete na své pracovní úkoly. Nově jsme přesunuli pracovní místa do většího prostoru a pořídili jsme zcela nové vybavení. Využít můžete také náš nový rezervační systém, který vám umožní si z pohodlí vašeho domova naplánovat den a rezervovat si místo v coworkingu. Samozřejmostí je také hlídání vašich potomků – dohlédneme na ně v naší herně. Těšíme se na vás!“ říká Diana Pexová, manažerka komunitního centra Jahoda Albertov.

V coworkingovém prostoru je k dispozici internetové připojení, barevná multifunkční tiskárna se skenerem, řezačka, laminovačka, seminární místnost s dataprojektorem a základní kancelářské vybavení. Cena za hodinu v coworkingu včetně hlídání dětí profesionálním dozorem je 250 korun do 15 hodin, od 15 hodin je to 350 korun.

„Snažíme se tak reagovat na stále větší poptávku rodin po slaďování osobního a pracovního života. Kromě školky a dětských skupin, které po Praze zřizujeme, věříme, že i náš coworkingový prostor přispěje k hladšímu skloubení práce a péče o děti. Těšíme se, že si k nám najdete cestu,“ říká Magda Juráňová, ředitelka JAHODY.

Rezervační systém k dispozici zde: https://jahoda-z-u2.reservio.com/services


Autor: Alo

Den dětí v parku Kampa

Včera ve 22:40

Ve čtvrtek 1. června budou od 9 hodin připraveny hry pro děti, výtvarné dílny, sumo ring, skákací hrad, skákání přes gumu a spousta další zábavy.

Praha 2: Pohádkový les v altánu na Folimance

Včera v 18:08

Od 15 do 18 hodin připravila radnice Prahy 2 pro nejmenší děti a jejich rodiče akci s názvem Pohádkový les. Určena je nejen pro členy klubu Dvojka pro děti a rodiče, ale i pro všechny děti, které láká setkání s pohádkovými bytostmi.

V Praze 9 se slaví Den dětí dvakrát

Včera v 16:18

Den dětí s IZS přilákal v sobotu 27. května do Parku Přátelství stovky malých i velkých návštěvníků. Nenechaly si ujít ukázky práce jednotlivých složek záchranného systému. Hasiči předvedli, jak rychle a v dokonalé souhře dokážou vyprostit z havarovaného auta zaklíněného řidiče. Policisté...

Sobota: Pražský dopravní den dětí

Včera v 16:03

České dráhy ve spolupráci s Pražskou integrovanou dopravou a Dopravním podnikem hl. m. Prahy, připravily na sobotu 3. června Pražský dopravní den dětí. Centrem dění bude od 9 do 17 hodin nádraží Praha-Braník a jeho okolí. Návštěvníci se mohou těšit na jízdy zvláštních historických vlaků a také na...

Praha 6: Červen v Letním kině

Včera ve 13:13

Letní kino neKONEČNÁ Vypich začíná ve čtvrtek promítat.  V červnové nabídce najdete šest fimů, začíná se ve 21 hodin.

Den dětí Prahy 2 na Jammertalu

Včera ve 13:01

Od 15 do 18 hodin je pro příznivce skejtu i pohybu vůbec připraveno Skejtové odpoledne, program plný aktivit, soutěží a ukázek. Přijít mohou i úplní začátečníci, kteří se pod vedením profesionálů naučí základy jízdy na „prkně“ a osvojí jednoduché triky.

První červnový den nepoteče voda v Nuslích

Včera v 08:38

Pražské vodovody a kanalizace zveřejnily plánované výluky v dodávkách pitné vody na 1. června. Výluky jsou z důvodu provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací.

Pražský profesionální hasičský sbor slaví. Na náplavce najdete výstavu

29. května 2023 ve 14:20

Úctyhodných 170 let již uplynulo od založení pražského hasičského profesionálního sboru a při této příležitosti se v průběhu letošního roku koná několik symbolických akcí. Jednou z nich je výstava fotografií nazvaná Pražští hasiči nového tisíciletí, která bude slavnostně zahájena 31. května v 17...

Den zdraví před radnicí

29. května 2023 ve 13:20

Praha 13 zve ve středu 14. června na jednodenní festival zdraví a zdravého životního stylu, který nabídne bohatý program partnerů akce, informace ze světa zdraví, prevence a soutěží pro děti i dospělé o zajímavé ceny. 

Den dětí náplavce Rašínova nábřeží

29. května 2023 ve 12:49

Od 10 do 18 hodin bude 1. června pro děti připraven bohatý doprovodný program na náplavce obou břehů Vltavy tedy jak Prahy 2, tak Prahy 5. Po celou dobu trvání akce bude pro návštěvníky k dispozici přívoz zdarma. Děti si budou moci užít program na obou náplavkách. 

Praha 2 pro děti: A přece se točí

29. května 2023 ve 12:36

Praha 2 připravila dětem k jejich svátku několik akcí s bohatým doprovodným programem plným her a soutěží. Chybět nebudou ani výtvarné dílny, workshopy nebo divadelní a hudební představení. Na své si přijdou děti nejen z Vinohrad, ale i z Nového Města, Podskalí...

Den dětí se strážníky v ZOO

29. května 2023 v 11:59

Pražská městská policie bude i letos na Den dětí v zoologické zahradě a opět si pro děti připravila bohatý program. Malí návštěvníci se mohou těšit na malování na obličej, skákací hrad, fotokoutek nebo na klauny na chůdách.

Další články
Nahoru