Dnes Pátek - obcasny-dest 10°C
Zítra Sobota - skorojasno 11°C
Sobota 24. 2. 2024
Svátek má Matěj
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Dětská PrahaPražský život

Nový coworking v centru nabídne klid na práci i hlídání dětí

Nezisková organizace JAHODA zve do nového coworkingového prostoru s hlídáním dětí na pražském Albertově. V coworkingu se nachází až 7 pracovních míst včetně veškerého potřebného vybavení k práci, a také klubová kavárna. Coworkingový prostor je otevřen od pondělí do pátku, přesné hodiny je možné si rezervovat pomocí rezervačního systému, popř. na komunitni.centrum@jahoda.cz nebo na tel.: 737 901 098. Pracovní prostor je součástí komunitního centra organizace, které je umístěno ve vnitrobloku v centru Prahy, přímo naproti tramvajové zastávky Botanická zahrada.

„Zavítejte na klidné a tiché místo, kde můžete svému dítěti dopřát bezpečné vyžití v naší herně, zatímco vy se na pár hodin koncentrujete na své pracovní úkoly. Nově jsme přesunuli pracovní místa do většího prostoru a pořídili jsme zcela nové vybavení. Využít můžete také náš nový rezervační systém, který vám umožní si z pohodlí vašeho domova naplánovat den a rezervovat si místo v coworkingu. Samozřejmostí je také hlídání vašich potomků – dohlédneme na ně v naší herně. Těšíme se na vás!“ říká Diana Pexová, manažerka komunitního centra Jahoda Albertov.

V coworkingovém prostoru je k dispozici internetové připojení, barevná multifunkční tiskárna se skenerem, řezačka, laminovačka, seminární místnost s dataprojektorem a základní kancelářské vybavení. Cena za hodinu v coworkingu včetně hlídání dětí profesionálním dozorem je 250 korun do 15 hodin, od 15 hodin je to 350 korun.

„Snažíme se tak reagovat na stále větší poptávku rodin po slaďování osobního a pracovního života. Kromě školky a dětských skupin, které po Praze zřizujeme, věříme, že i náš coworkingový prostor přispěje k hladšímu skloubení práce a péče o děti. Těšíme se, že si k nám najdete cestu,“ říká Magda Juráňová, ředitelka JAHODY.

Rezervační systém k dispozici zde: https://jahoda-z-u2.reservio.com/services


Autor: Alo

Praha 6: StaroMatějská pouť 2024

Včera v 09:29

První jarní pouť v historickém termínu, svátku sv. Matěje, 24. února.

V březnu začínají trhy na Kulaťáku

Včera v 09:20

Patnáctá sezóna trhů na Kulaťáku v Praze 6 startuje v sobotu 2. března. Od 8 do 14 hodin se můžete těšit na oblíbené prodejce a na nový sortiment.

Park Rajská zahrada je opět otevřen

Včera v 08:14

V parku Rajská zahrada v Praze 3 začala v konci loňského roku rozsáhlá oprava mlatových cest. Z toho důvodu byl park pro veřejnost do minulého týdne uzavřený.

Hloubětínská pobočka DDM Praha 9 nabízí řadu aktivit

22. února 2024 v 15:15

Od loňského podzimu na místě bývalého komunitního centra v ulici Kardašovská na Lehovci funguje nová, hloubětínská pobočka Domu dětí a mládeže Praha 9 (DDM), která stejně jako dříve centrum nabízí širokou škálu aktivit pro různé věkové skupiny.

Neděle: Procházka Ďáblickým hřbitovem

22. února 2024 ve 12:24

Komentované procházky hřbitovy přinášejí historické příběhy, zajímavé detaily a pohledy na architekturu a umělecká díla, která jim dodávají jedinečný charakter. V neděli 25. února ve 13:30 hodin se projdete Ďáblickým hřbitovem.

PVK: Do konce února nepoteče voda v těchto ulicích

22. února 2024 v 11:47

Pražské vodovody a kanalizace zveřejnily plánované výluky v dodávkách pitné vody příští týden. Výluky jsou z důvodu provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací.

Jak vybrat tu správnou základní školu pro prvňáčka

22. února 2024 v 10:08

Je lepší státní, nebo soukromá škola? Zvolit alternativní vzdělávání, nebo raději klasiku? Anebo vzdělávat dítě doma a do institucí vůbec neposílat? Jak se v tom mají rodiče orientovat?

Praha 5: Den pro Život dětem

22. února 2024 v 09:41

Připojte se k Charitativnímu zážitkovému dnu pro Život dětem v sobotu 24. února. Akce se koná v Praze 5 v Aréně sportu, na Hořejším nábřeží. Začíná se v 10 hodin, program potrvá do 19 hodin.

Karneval pro rodiny s dětmi v Praze 4

22. února 2024 v 08:53

Přijďte si s dětmi užít veselé odpoledne do KC Novodvorská. V úterý 19. března tam od 14 hodin proběhne historicky první karneval pro rodiny s dětmi na území Prahy 4.

Přednáška: Příběh Táborky

22. února 2024 v 08:35

Petr Kučera, ředitel NKP Vyšehrad, představí výsledky stavebně-historického průzkumu Táborské brány, který výrazně změnil pohled na její historii a význam v rámci vyšehradského opevnění. 

Zemědílna O vodní kapce

22. února 2024 v 07:49

Nechte se vtáhnout v sobotu 24. února od 10 hodin do koloběhu vody v přírodě. 

Radnice Prahy 13 vypsala výběrová řízení na další pracovní pozice

21. února 2024 v 15:18

Úřad MČ Praha 13 vypsal výběrová řízení na několik pozic. Informoval o tom na sociálních sítích.  

Další články
Nahoru