dnes
Středa - zatazeno
5°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
6°C
pozítří
Pátek - skorojasno
8°C
Nový atletický stadion v BB Centru začne sloužit i veřejnosti
Stadion bude sloužit i dětem z okolních škol. Foto: BB Centrum

Nový atletický stadion v BB Centru začne sloužit i veřejnosti

V polovině července bude v areálu BB Centra v Praze 4 na ploše zhruba 1500 m2 otevřen pro veřejnost atletický stadion. Za 18 milionů korun ho vybudovala developerská a investiční společnost Passerinvest Group.

Stadion vznikl na nevyužívaném asfaltovém hřišti. Jeho součástí je plně vybavený stadion s běžeckým oválem, sprinterskými rovinkami, doskočištěm pro skok daleký a skok do výšky, hřištěm pro florbal i badminton.

Atletický stadion po slavnostním otevření v druhé polovině června už slouží lidem pracujícím v BB Centru. Kromě veřejnosti bude sloužit i dětem z nedaleké střední školy, základní školy a mateřské školy.

Stadion je vybaven dvěma oválnými běžeckými drahami, které jsou dlouhé 150 metrů i třemi stometrovými drahami se sprinterskými rovinkami, startovními bloky, pevným doskočištěm pro skok daleký i s ochrannými prvky, mobilním doskočištěm pro skok vysoký včetně stojanů a latěk.

Pro zájemce o florbal jsou umístěny mobilní brány či je zde možné nainstalovat mobilní sloupky i se sítí pro badminton. Ti, kteří rádi posilují tělo vlastní vahou, budou moci od srpna využít workoutové hřiště.

Atletický stadion bude pro veřejnost otevřen od 16. července a bude zpřístupněn všem pomocí vstupní karty za roční poplatek kolem 40 korun za měsíc. Vstupní kartu lze získat prostřednictvím BB Centrum Klubu.


Kluziště na Letné 2018 se letos otevře prvního prosince

15. listopadu 2018 ve 13:02

Hlavní město pokračuje ve svém již tradičním projektu Kluziště Letná. Zahájení letošní bruslařské sezony se koná v sobotu 1. prosince a na děti čeká odpolední program na ledě.

Běžecká škola Prahy 8 pokračuje

12. listopadu 2018 v 15:28

Běžecká škola Prahy 8 pod názvem Běháme s osmičkou pokračuje až do 20. prosince a přesunula se na osvětlený atletický ovál u ZŠ Burešova na Ládví.

Florbalová Superliga na Podvinném Mlýně

12. listopadu 2018 v 11:00

Radnice deváté městské části zve na zápasy florbalového klubu AC Sparta Praha, který hraje nejvyšší ligu – Tipsport Superligu, pravidelně v hale na Podvinném Mlýně na Praze 9.

Vánoční Den jógy na Malostranském náměstí

10. listopadu 2018 v 18:14

V sobotu 8. prosince pořádá Yoga Movement ve spolupráci s učitelkou jógy Klárou Pokornou Xmas Yoga Day v Kaiserštejnském paláci. Akce je součástí jejich projektu Yoga & Special Places, tedy propojení jógy a zajímavých míst, často pro jógu netradičních. Během celého dne budou probíhat různé...

Sportovní řádění v Praze 13

7. listopadu 2018 v 06:08

Sportovní klub FitStation otevírá dětské lekce pro děti od 3 do 5 let. Sportovní řádění je každé pondělí od 16 hodin.

Na stadionu v Bronzové začne v sobotu 17. listopadu bruslařská sezona

5. listopadu 2018 ve 20:43

Na stadionu v Bronzové v Praze 13 se začíná bruslit v sobotu 17. listopadu v 9 hodin.

Kros přes jamky nejstaršího golfového klubu

31. října 2018 v 10:53

Krosovou tečku na zeleném pažitu napíše tradičně Kilpi Trail Running Cup tuto neděli 4. listopadu v Praze-Motole, na půdě nejstaršího golfového klubu v zemi. Po čase se na greeny, hned po závodě, vrací taktéž slavnostní vyhlášení celkového pořadí KTRC.

Další články
Nahoru