Dnes Pondělí - skorojasno 26°C
Zítra Úterý - oblacno 27°C
Pondělí 22. 7. 2024
Svátek má Magdaléna
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Byznys

Novou šéfkou komunikace innogy bude Zuzana Tylčerová, nahradí Martina Chalupského

Po více než 20 letech mění skupina innogy vedení své komunikace. Na pozici Head of Corporate Affairs vystřídá Martina Chalupského nová ředitelka Zuzana Tylčerová. Bude přes léto postupně přebírat veškeré kompetence v oblasti externí a interní komunikace, sponzoringu, společenské odpovědnosti a event managementu.
tylcerova-innogy

Nová šéfka komunikace innogy Zuzana Tylčerová

Finální řízení útvaru Corporate Affairs převezme Zuzana Tylčerová od 1. října letošního roku. Martin Chalupský přechází do pozice konzultanta. Bude se věnovat vybraným projektům v oblasti Corporate Affairs a zastupovat innogy například ve správních radách nadací a společností, kde je firma dlouhodobě aktivní.

„Po Martinově osobním rozhodnutí ustoupit po dlouhých letech z manažerské pozice a po výběrovém řízení máme novou profesionálku s velkou praxí v mediálním světě. Zuzana Tylčerová je pro innogy garancí odborné kontinuity a například dalšího rozvoje online komunikace a aktivit na sociálních sítích,“ uvedl dnes Tomáš Varcop, předseda představenstva innogy Česká republika.

„Našimi základními hodnotami je spolehlivost a stabilita. Jsou to garance vůči našim zákazníkům i dlouholetým partnerům, proto chci zdůraznit, že klíčové projekty podpory českého filmu, bezpečnosti lyžování na českých horách nebo partnerství Pražského jara a filmového festivalu v Karlových Varech budou pokračovat. Jsou už právě 20 let propojeny s naší značkou,“ dodal Tomáš Varcop.

„Předávám exekutivní pozice ředitele a prokuristy, ale zůstávám s innogy. Po letech budování značek RWE a innogy na českém trhu, stavby komplexní komunikace firmy, ale i po obdobích krizové komunikace jsem se rozhodl uvolnit si trochu ruce a věnovat se pouze vybraným projektům. Těšil jsem se, že jednou nastane období, kdy budu předávat zkušenosti. Po dvaceti manažerských letech je to fajn příležitost,“ řekl Martin Chalupský.

Zuzana Tylčerová má za sebou dlouhou praxi na manažerských postech ve velkých mediálních domech. Podílela se na transformaci vydavatelství Economia nebo úspěšně vedla obchodní divizi vydavatelství VLM.

„Těším se na nový mimořádně dynamický obor, kterým energetika aktuálně určitě je. Komunikaci innogy sleduji dlouhodobě a její velké projekty v oblasti společenské odpovědnost mě zajímají nejen profesionálně, ale i osobně. Bude to skvělá výzva, která má v sobě kontinuitu i další rozvoj jednotlivých komunikačních disciplín,“ řekla při svém nástupu do innogy Zuzana Tylčerová.

Mediální komunikaci skupiny innogy budou nadále zajišťovat její mluvčí Pavel Grochál a Linda Filuszová.


Autor: red

UBM dokončila rezidenční projekt Astrid Garden v Praze 7

19. července 2024 v 09:46

Společnost UBM Development Czechia úspěšně zkolaudovala nový rezidenční projekt Astrid Garden v pražských Holešovicích, ve kterém vzniklo 138 bytů a dvě obchodní jednotky.

Praha 4 hledá členy do volebních komisí při volbách do Senátu

12. července 2024 v 10:33

Radnice se rozhodla výrazně navýšit odměnu pro členy OVK. Za první kolo bude přidáno 500, v případě druhého kola pak dalších 1500 korun.

Jiří Jarkovský bude novým členem představenstva Czech Airlines Handling

9. července 2024 v 15:02

Novým členem představenstva odbavovací společnosti Czech Airlines Handling (dceřiná společnost Letiště Praha) bude od prvního srpna Jiří Jarkovský. Jeho hlavním úkolem bude strategické plánování činností společnosti CSAH v kombinaci s nepravidelností provozu. Současný předseda představenstva Tomáš...

MennYacht personálně posiluje pobočku pro Česko a otevřela prostory v Pařížské

26. června 2024 v 08:10

Společnost MennYacht, která letos slaví 30 let působení, zastupuje prémiové značky z portfolia Ferretti Group. České zastoupení formy nově reprezentuje Petr Kabát a společnost představila novou pobočku na Pařížské ulici v Praze.

Zlatá Koruna patří pojišťovně Kooperativa

21. června 2024 v 18:38

V letošním, již 22. ročníku soutěže Zlatá Koruna si Kooperativa připsala pět pódiových umístění. První místo a Zlatou korunu získalo Autopojištění NAMÍRU v kategoriích Neživotní pojištění i Povinné ručení, a FLEXI, které ovládlo kategorii Životní pojištění.  Informoval o tom mluvčí pojišťovny...

Férový zaměstnavatel roku je innogy

21. června 2024 ve 12:42

V pátém ročníku soutěže Férový zaměstnavatel roku, kterou pořádá portál Atmoskop se společností Pluxee, se společnost innogy umístila na 1. místě jako organizace s výborným přístupem k zaměstnancům, a to v kategorii velkých firem na 1000 zaměstnanců.

Další články
Nahoru