Dnes Pondělí - skorojasno 26°C
Zítra Úterý - oblacno 27°C
Pondělí 22. 7. 2024
Svátek má Magdaléna
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Zpravodajství

Novou ředitelkou Školy v přírodě Janov je Michaela Trojanová

Výběrové řízení na pozici ředitele či ředitelky příspěvkové organizace Prahy 1 Škola v přírodě Janov bylo úspěšně ukončeno. Přihlásily se do něj 2 uchazečky. Po posouzení byla do této role jmenována Radou městské části Praha 1 Michaela Trojanová, která přináší bohaté zkušenosti a vizi pro další rozvoj této organizace.

Michaela Trojanová je bývalou zdravotní sestrou, přednáší na Fakultě zdravotnických studií Technické univerzity v Liberci a od roku 2005 vede úspěšný penzion v Horním Maxově. V rámci výběrového řízení předložila koncepční plán rozvoje, kde kladla důraz na nutnost dalšího vzdělávání pracovníků, bezpečnost a modernizaci a údržbu areálu.

„Vítězná uchazečka zná prostředí Janova nad Nisou, má bohaté zkušenosti při komunikaci se školami při koordinaci pobytů škol v přírodě. Své zkušenosti prokázala na základě pozitivních referencí stran provozování nedalekého objektu Slovanka se stejnou kapacitou ubytovaných. Je to velmi energická osoba, která u pohovoru prokázala nejen zkušenost a znalost, ale také cit pro danou věc,“ uvedl místostarosta David Bodeček, do jehož gesce organizace spadá. 


Autor: Alo

O příspěvek na doučování byl zájem, požádalo o něj přes 300 dětí

20. července 2024 v 07:38

Radnice Prahy 6 na jaře rozhodla o pomoci rodičům deváťáků s přípravou na přijímací zkoušky na střední školy a nabídla jim příspěvek dva tisíce korun na přípravné kurzy, zkoušky nanečisto, přípravu na talentovky a podobně. Městská část na tento program vyčlenila ve svém rozpočtu jeden...

Další články
Nahoru