dnes
Neděle - obcasny-dest
6°C
zítra
Pondělí - obcasny-dest
5°C
pozítří
Úterý - obcasny-dest
11°C
Advent v Praze

Novoroční koncert v Domě U Kamenného zvonu

Exkluzivní koncert s výjimečným programem a atmosférou historických prostor Domu U Kamenného zvonu se koná 1. ledna v 16 hodin. Čeká vás hudba, která překvapí. Umělci, jež vystoupí, patří ke špičce v České republice a Evropě. Duch místa doplní historickou atmosféru, abyste se cítili ještě výjimečněji.

Program: Housle – Ada Slivanská + Harfa – Palva Jahodová

Tato kombinace nástrojů je velmi oblíbená. Harfa je zajímavý nástroj, mající netušený rozsah, a hosté jsou překvapeni, když na ní kromě klasické hudby slyší například i jazz.

Zaposloucháte se do programu populární klasické hudby, při kterém zazní krásná díla velikánů jako Antonio Vivaldi – výběr z Čtvero ročních období a Bedřich Smetana, nejkrásnější části naší české Vltavy – Má Vlast a další krásné skladby.

Ceny vstupenek:

Zóna A – místa na sezení (První řady) 559 korun

Zóna B – místa na sezení (Poslední řady) 430 korun

Více čtěte ZDE.


U stánků se budou rozdávat zbytky ze štědrovečerních stolů

19. prosince 2016 v 10:21 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Platforma Studentské hnutí za solidaritu a kolektiv Studenti Pomáhají společně organizují akci Vánoce společně, která se uskuteční 25. prosince od 13 do 19 hodin v Praze na náměstí Jiřího z Poděbrad, Strossmayerově náměstí a ve Vrchlického sadech.

Tamchynová: Sedm věcí, které bychom neměli o Vánocích rozhodně dělat

18. prosince 2016 v 08:24 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Vánoce jsou sice svátky klidu a míru, nicméně, jak všichni víme, jsou prošpikovány honičkou a stresem. Chceme mít vše navoněné, nazdobené, čisté, dárky pěkně zabalené atd. se vším si dávám dost práce a je jedno, jak dlouho se na svátky připravujeme. Stejně se každoročně přistihneme při tom, že...

Betlémské světlo plane ve foyer Nové radnice

17. prosince 2016 v 10:53 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Plamének Betlémského světla je k dispozici Pražanům ve foyer Nové radnice na Mariánském náměstí. Pro Betlémské světlo si mohou lidé přijít až do 6. ledna. 

Další články
Nahoru