Dnes Sobota - zatazeno 0°C
Zítra Neděle - obcasny-dest 1°C
Sobota 9. 12. 2023
Svátek má Vratislav
Vánoční nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz, do konce roku za zvýhodněné ceny.
Pražský život

Novoroční koncert hudebního oddělení uspořádal DDM Stodůlky

DDM Stodůlky uspořádal ve středu 11. ledna v Emauzském opatství tradiční Novoroční koncert hudebního oddělení. Na pódiu se před nabitým sálem vystřídalo celkem 160 hudebníků a zpěváků od malých dětí po dospělé. Bylo možné si poslechnout vánoční i jiné písně fléten, kytar a ukulele.
ukulele

Hra na ukulele

Nedílnou součástí hudebního oddělení jsou i pěvecké kroužky. Vystoupili tříletí zpěváci (Zpívání pro nejmenší) i jejich starší kamarádi (Zpívání pro starší), představily se i obě oddělení dětského pěveckého sboru Stodůláček. Premiéru zažil nově vzniklý pěvecký sbor pro dospělé, který program zhruba hodinu a půl trvající akce uzavřel.

„Na tradiční akci mohli rodiče vidět, co se děti za první pololetí školního roku naučily. Obdobná akce ukazující profil celého hudebního oddělení se bude konat v květnu, kde už rodiče uvidí finále, ukáže se, kam se jejich děti posunuly,“ sdělila serveru Pražský patriot ředitelka DDM Stodůlky Jana Šimánková, podle které se menší koncerty konají v průběhu školního roku. Celkem do kroužků hudebního oddělení dochází zhruba 380 lidí.

Více informací o DDM Stodůlky je zde www.ddmstodulky.cz.


Autor: puc

Praha 14 zve na Lokální fórum na Černém Mostě II

Dnes v 08:54

Obyvatelé čtrnácté městské části se mohou zapojit do přípravy strategického plánu pro rozvoj do roku 2035. Sběr podnětů od veřejnosti probíhá na setkáních, a druhé v tomto roce se koná ve středu 13. prosince od 17:30 hodin ve volnočasovém centru Plechárna. Určeno je pro obyvatele sídliště Černý...

Beseda: Husité na Žižkově

Včera v 06:48

Beseda s Petrem Čornejem, na které představí svou novou knihu Husité na Žižkově o proměnách Žižkova v průběhu času, se koná v pondělí 11. prosince. Vstup je zdarma.

Adventní zpívání na Petrském náměstí v Praze 1

7. prosince 2023 v 16:31

Společné zpívání vánočních koled se koná 14. prosince v 17 hodin.

Stipendium profesora Miroslava Vlčka pro zahraniční studenty

7. prosince 2023 v 10:33

České vysoké učení technické v Praze spolu s pražskými veřejnými vysokými školami sdruženými v konsorciu Study in Prague udělilo mimořádné stipendium prof. Miroslava Vlčka pětici zahraničních studentů. Slavnostní ceremonie předávání se uskutečnila 5. prosince 2023 v prostorech Rezidence primátora...

V Praze 2 se začíná bruslit

5. prosince 2023 v 16:42

Ve středu 6. prosince se na třech místech Prahy 2 začne bruslit.

Další články
Nahoru