Dnes Neděle - zatazeno -2°C
Zítra Pondělí - oblacno -3°C
Neděle 3. 12. 2023
Svátek má Svatoslav
Vánoční nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz, do konce roku za zvýhodněné ceny.
Novinky ze světa karavanů a vodních sportů už tento pátek v Letňanech
17 bře
19 bře
VeletrhyVíkend
Novinky ze světa vodních sportů a karavanů najdete v Letňanech. Foto: PVA EXPO PRAHA

Novinky ze světa karavanů a vodních sportů už tento pátek v Letňanech

17. 3. 2023 - 19. 3. 2023
Veletrhy FOR CARAVAN a FOR BOAT, které se konají 17. až 19. března na výstavišti PVA EXPO PRAHA, budou nabité novinkami a exkluzivními modely. Akce pro milovníky svobodného cestování i vodních sportů umožní prohlédnout si nejnovější modely karavanů, obytných vozů, vestaveb, lodí, vodních skútrů či vodních sportů. Chybět nebude ani doprovodný program a bazar karavanů a lodí.

Širokou paletu novinek uvede KARAVAN TRAVEL, mezi nimi novou produktovou řadu prémiových obytných vozů Eura Mobil. Návštěvníci uvidí novinky na platformě Mercedes-Benz a Fiat Ducato, nové řady výrobce CI, konkrétně CI Horon a CI Magis+ s širokou nabídkou skladových vozů připravených speciálně pro účastníky veletrhu FOR CARAVAN. Nebudou chybět novinky sekce vestaveb Mobilvetta, CI, Clever Vans a Eura Mobil. Velkou premiéru bude mít v Letňanech exkluzivní Notin Volga JF na podvozku Mercedes-Benz Sprinter. Pro osobní prozkoumání bude k dispozici na expozici firmy CARAVAN PLUS. Zájemci, kteří si budou chtít porovnat jednotlivá zpracování vozidel, design či možnosti rozložení interiéru, budou mít u stánku KARAVAN CENTRUM MORAVA k dispozici hned osm renomovaných značek.

Nejluxusnější vodní skútr
Nejen karavany, ale také obor lodí a vodních sportů bude na veletrhu plný novinek a exkluzivních modelů. Například vystavovatel Česká lodní doprava – charter představí dvě kajutové lodě, které jsou obě převozitelné za osobním vozem v soupravě do 3,5 t. Na expozici MARINE CENTRA bude vystaven průřez nabídky špičkových japonských lodních motorů TOHATSU, novinka italské značky laminátových lodí Saver 660 Walk Around nebo klasika mezi spolehlivými RIB čluny pro profesionály Zodiac PRO 5.5. V expozici nebudou chybět ani vodní skútry Sea-Doo, které budou zastoupeny modely WAKE 230 PRO a nejluxusnějším vodním skútrem na světě GTX 300 Limited. Milovníci skútrů si mohou prohlédnout u vystavovatele RAL-Vodní skútry také zcela nový YAMAHA SUPERJET model 2023, který je ve své kategorii tzv. stand-up novinkou.

Plachetnice pro děti
lode-23-plachetnice-optimist-1 Návštěvníci na výstavě uvidí díky Českému svazu jachtingu i závodní plachetnice pro děti a mládež: Optimist pro děti od 6 do 15 let, což je nejrozšířenější dětská plachetnice na světě. Další model, loď RS Tera, bude pro děti připravena na jachtařském simulátoru. Vystavena bude i dvoumístná RS Feva, která je ideální pro mládež od 12 let. Představí se také akční skif RS700 a jednomístná loď s genakrem RS Vareo. K vidění bude i jednomístná loď RS Aero nebo rodinná plachetnice RS Zest.

Lodní nádobí i bazén
Veletrh FOR BOAT představí také lodní nádobí, nafukovací čluny, paddleboardy, nafukovací kajaky, vodní hračky jako kruh nebo banán a spousty další zábavy na vodu. V Hale 7 bude umístěn bazén, kde bude možné si některé vodní sporty vyzkoušet.

Bazar lodí a karavanů
lode-23 Také letos se bude konat i prodejní bazar karavanů a lodí před Vstupní halou II. Načerpat inspiraci či rady od světových cestovatelů bude možné na festivalu KOLEM SVĚTA, který se koná 18. a 19. března. Portfolio pro cestování a dovolenou doplní souběžné veletrhy HOLIDAY WORLD & REGION WORLD. Více na www.forcaravan.cz a www.forboat.cz.


Autor: Hla

Vánoční koncert v kostele sv. Václava

Dnes v 15:03

Praha 10 a vršovická farnost pořádají vánoční koncert v kostele sv. Václava s pěveckým sborem Vox Nymburgensis.

Praha 13: Sousedské koledování se slavnostním rozsvícením betlému

Včera ve 20:06

V neděli 3. prosince se od 17 hodin uskuteční v Centrálním parku Prahy 13 u Kuželkárny Sousedské koledování se slavnostním rozsvícením betlému. „Přijďte si zazpívat, nebo se jen zaposlouchat do hlasů svých sousedů, přátel a lidí kolem sebe. Budeme společně zpívat známé vánoční koledy za doprovodu...

Zoo Praha rozsvítí svůj vánoční strom na Veselovského louce

30. listopadu 2023 ve 12:04

V neděli 3. prosince rozsvítí Zoo Praha svůj vánoční strom na Veselovského louce. Návštěvníci se mohou těšit na průvod, betlém, vánoční koledy v provedení dětského pěveckého sboru a také vzácné hosty – herce Ondřeje Vetchého a taneční pár z probíhající řady soutěže StarDance cukráře Josefa...

Praha 7 zve na rozsvícení vánočních stromů

28. listopadu 2023 v 07:37

Na přelomu listopadu a prosince Sedmička rozsvítí vánoční stromy na Strossmayerově a Ortenově náměstí. V neděli 3. prosince městská část zve zejména rodiny s dětmi na Výstaviště do Malé sportovní haly na adventní bruslení. 

Krabice od bot: Ještě týden budou otevřená sběrná místa sbírky

27. listopadu 2023 v 16:32

Už týden jsou po celém Česku otevřená sběrná místa sbírky vánočních dárků pro děti. Své dárce již našlo 34 tisíc krabic od bot s dárky pro malé i velké dívky a chlapce. Sběrná místa budou otevřená do úterý 5. prosince.

Vánoční punč v Kyjích

27. listopadu 2023 v 11:17

Odpoledne plné sváteční atmosféry v neděli 10. prosince. Po pohádce Vánoční diamant, která začíná již v 15 hodin si v tématické dílničce můžete vyrobit vánoční dekorace a ozdobí perníčky.

Adventní setkání v Toulcově dvoře

27. listopadu 2023 v 08:36

V neděli 3. prosince se v Toulcově dvoře koná první z Adventních setkání na Patnáctce.

Nové kluziště na Hořejším nábřeží

25. listopadu 2023 v 09:20

Nová ledová plocha bude otevřena v sobotu 2. prosince na Hořejším nábřeží. Od 14 hodin budou připraveny dílničky pro děti, vánoční koledy a dojde i na rozsvícení vánočního stromku.

Setkání na Patnáctce. Radnice zve do Toulcova dvora

24. listopadu 2023 v 15:37

Otevření výstavy betlémů, dílničky, vystoupení dětí ze školek, tanečního klubu, zpěvačky Anity Jirovské. Radnice zve na první ze Setkání na Patnáctce. Na závěr programu půjde průvod světel starou Hostivaří.

Přírodovědci z Univerzity Karlovy získali prestižní granty Evropské výzkumné rady

24. listopadu 2023 v 07:14

Dvě české přírodovědecké vědecké kapacity získaly Consolidator grant od Evropské výzkumné rady (ERC). Zooložka Mgr. Zuzana Musilová, Ph.D., a biolog Mgr. Matyáš Fendrych, Ph.D. (oba z Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy) si nyní mohou za významnou finanční podporu, kterou z vědeckých grantů...

Cirkusový workshop v Praze 13

23. listopadu 2023 v 10:14

Pokud si chcete vyzkoušet závěsnou akrobacii na šále, žonglování s nejrůznějšími žonglovátky jako jsou kruhy, míčky a kuželky nebo vás zajímá balanc na kouli, válci či rola-bolu, navštivte 10. prosince cirkusový workshop v Praze 13 v KD Mlejn. Všemi disciplínami vás provedou zkušení...

Další články
Nahoru