Dnes Čtvrtek - polojasno 25°C
Zítra Pátek - obcasny-dest 28°C
Čtvrtek 25. 7. 2024
Svátek má Jakub
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Novinky ze světa karavanů a vodních sportů už tento pátek v Letňanech
17 bře
19 bře
VeletrhyVíkend
Novinky ze světa vodních sportů a karavanů najdete v Letňanech. Foto: PVA EXPO PRAHA

Novinky ze světa karavanů a vodních sportů už tento pátek v Letňanech

17. 3. 2023 - 19. 3. 2023
Veletrhy FOR CARAVAN a FOR BOAT, které se konají 17. až 19. března na výstavišti PVA EXPO PRAHA, budou nabité novinkami a exkluzivními modely. Akce pro milovníky svobodného cestování i vodních sportů umožní prohlédnout si nejnovější modely karavanů, obytných vozů, vestaveb, lodí, vodních skútrů či vodních sportů. Chybět nebude ani doprovodný program a bazar karavanů a lodí.

Širokou paletu novinek uvede KARAVAN TRAVEL, mezi nimi novou produktovou řadu prémiových obytných vozů Eura Mobil. Návštěvníci uvidí novinky na platformě Mercedes-Benz a Fiat Ducato, nové řady výrobce CI, konkrétně CI Horon a CI Magis+ s širokou nabídkou skladových vozů připravených speciálně pro účastníky veletrhu FOR CARAVAN. Nebudou chybět novinky sekce vestaveb Mobilvetta, CI, Clever Vans a Eura Mobil. Velkou premiéru bude mít v Letňanech exkluzivní Notin Volga JF na podvozku Mercedes-Benz Sprinter. Pro osobní prozkoumání bude k dispozici na expozici firmy CARAVAN PLUS. Zájemci, kteří si budou chtít porovnat jednotlivá zpracování vozidel, design či možnosti rozložení interiéru, budou mít u stánku KARAVAN CENTRUM MORAVA k dispozici hned osm renomovaných značek.

Nejluxusnější vodní skútr
Nejen karavany, ale také obor lodí a vodních sportů bude na veletrhu plný novinek a exkluzivních modelů. Například vystavovatel Česká lodní doprava – charter představí dvě kajutové lodě, které jsou obě převozitelné za osobním vozem v soupravě do 3,5 t. Na expozici MARINE CENTRA bude vystaven průřez nabídky špičkových japonských lodních motorů TOHATSU, novinka italské značky laminátových lodí Saver 660 Walk Around nebo klasika mezi spolehlivými RIB čluny pro profesionály Zodiac PRO 5.5. V expozici nebudou chybět ani vodní skútry Sea-Doo, které budou zastoupeny modely WAKE 230 PRO a nejluxusnějším vodním skútrem na světě GTX 300 Limited. Milovníci skútrů si mohou prohlédnout u vystavovatele RAL-Vodní skútry také zcela nový YAMAHA SUPERJET model 2023, který je ve své kategorii tzv. stand-up novinkou.

Plachetnice pro děti
lode-23-plachetnice-optimist-1 Návštěvníci na výstavě uvidí díky Českému svazu jachtingu i závodní plachetnice pro děti a mládež: Optimist pro děti od 6 do 15 let, což je nejrozšířenější dětská plachetnice na světě. Další model, loď RS Tera, bude pro děti připravena na jachtařském simulátoru. Vystavena bude i dvoumístná RS Feva, která je ideální pro mládež od 12 let. Představí se také akční skif RS700 a jednomístná loď s genakrem RS Vareo. K vidění bude i jednomístná loď RS Aero nebo rodinná plachetnice RS Zest.

Lodní nádobí i bazén
Veletrh FOR BOAT představí také lodní nádobí, nafukovací čluny, paddleboardy, nafukovací kajaky, vodní hračky jako kruh nebo banán a spousty další zábavy na vodu. V Hale 7 bude umístěn bazén, kde bude možné si některé vodní sporty vyzkoušet.

Bazar lodí a karavanů
lode-23 Také letos se bude konat i prodejní bazar karavanů a lodí před Vstupní halou II. Načerpat inspiraci či rady od světových cestovatelů bude možné na festivalu KOLEM SVĚTA, který se koná 18. a 19. března. Portfolio pro cestování a dovolenou doplní souběžné veletrhy HOLIDAY WORLD & REGION WORLD. Více na www.forcaravan.cz a www.forboat.cz.


Autor: Hla

Hlavní město podpoří osvětovou akci s názvem Praha za zdravá prsa

Včera ve 12:04

Rada hl. m. Prahy na svém pondělním zasedání schválila dotaci pro společnost Event media ve výši 220 000 korun. Tyto finance budou sloužit pro zajištění edukace veřejnosti s ohledem na samovyšetření prsu a osvětu nádorových onemocnění s názvem „Praha za zdravá...

Blešák na Radlické

23. července 2024 v 10:46

Blešák na Radlické v neděli 28. července od 12:00 do 18:00 hodin nabídne spoustu pokladů, které si můžete ulovit a odnést domů.

Lé(To)Market na Smíchovské náplavce: Odpočinek, nákupy a jídlo

22. července 2024 v 10:20

V sobotu 27. července se od 10 hodin na Smíchovské náplavce můžete těšit na skvělé nákupy a lahodné gastronomické zážitky.

Letní kino: Top Gun

22. července 2024 v 08:46

Mladí vojenští piloti Pete “Maverick” Mitchell a jeho kolega Goose jsou vysláni na kurz do kalifornské školy pro elitní vojenské piloty, které se říká Top Gun. Maverick je na to hrdý a hodlá se stát nejlepším bojovým pilotem ve vojenském námořnictvu.

Festival oslavující kolumbijskou kuchyni a hudbu

19. července 2024 v 09:37

Kolumbijské jídlo a hudba na náplavce Rašínova nábřeží v neděli 21. července.

Trhy na Kulaťáku spolu s ČZU

19. července 2024 v 08:33

Organizátoři navázali spolupráci s výukovými skleníky České zemědělské university ve kterých je realizována praktická výuka především pro studenty oborů, které se zabývají rostlinami.

Zdarma: Testování veřejnosti na HIV

19. července 2024 v 07:03

V úterý 23. července od 16 do 20 hodin můžete navštívit červenou mobilní ambulanci na náplavce Rašínova nábřeží v Praze 2. Rozkoš bez rizika zde provádí anonymně a do 15 minut test na HIV zdarma.

Blešák na Heřmaňáku v červenci

18. července 2024 v 08:03

V sobotu 27. července se na Řezáčově náměstí v Praze 7 koná od 9 do 14 hodin blešák. Nabídne možnost udělat si radost nebo naopak vyvětrat zákoutí vašich skříní.

Festival Zlobení 2024

16. července 2024 v 07:16

Druhý ročník open festivalu pro děti a jejich rodiče na nádvoří kláštera Gabriel Loci na Praze 5. Divadlo, hudba, hra a mnohem víc v sobotu 20. července a v neděli 21. Vstupné je dobrovolné.  

Dyzajn market Prázdniny 2024

15. července 2024 v 18:59

Dyzajn market Prázdniny se koná 27. a 28. července na náměstí Václava Havla (piazzettě Národního divadla) v Praze 1, oba dny od 10:00 do 18:00. Vstup je zdarma a bez bariér.

Další články
Nahoru