Dnes Pátek - zatazeno 12°C
Zítra Sobota - prehanky-dest 8°C
Pátek 24. 3. 2023
Svátek má Gabriel
Zpravodajství
Novinky z hlavního města
Novinky ze světa karavanů a vodních sportů už tento pátek v Letňanech
17 bře
19 bře
VeletrhyVíkend
Novinky ze světa vodních sportů a karavanů najdete v Letňanech. Foto: PVA EXPO PRAHA

Novinky ze světa karavanů a vodních sportů už tento pátek v Letňanech

17. 3. 2023 - 19. 3. 2023
Veletrhy FOR CARAVAN a FOR BOAT, které se konají 17. až 19. března na výstavišti PVA EXPO PRAHA, budou nabité novinkami a exkluzivními modely. Akce pro milovníky svobodného cestování i vodních sportů umožní prohlédnout si nejnovější modely karavanů, obytných vozů, vestaveb, lodí, vodních skútrů či vodních sportů. Chybět nebude ani doprovodný program a bazar karavanů a lodí.

Širokou paletu novinek uvede KARAVAN TRAVEL, mezi nimi novou produktovou řadu prémiových obytných vozů Eura Mobil. Návštěvníci uvidí novinky na platformě Mercedes-Benz a Fiat Ducato, nové řady výrobce CI, konkrétně CI Horon a CI Magis+ s širokou nabídkou skladových vozů připravených speciálně pro účastníky veletrhu FOR CARAVAN. Nebudou chybět novinky sekce vestaveb Mobilvetta, CI, Clever Vans a Eura Mobil. Velkou premiéru bude mít v Letňanech exkluzivní Notin Volga JF na podvozku Mercedes-Benz Sprinter. Pro osobní prozkoumání bude k dispozici na expozici firmy CARAVAN PLUS. Zájemci, kteří si budou chtít porovnat jednotlivá zpracování vozidel, design či možnosti rozložení interiéru, budou mít u stánku KARAVAN CENTRUM MORAVA k dispozici hned osm renomovaných značek.

Nejluxusnější vodní skútr
Nejen karavany, ale také obor lodí a vodních sportů bude na veletrhu plný novinek a exkluzivních modelů. Například vystavovatel Česká lodní doprava – charter představí dvě kajutové lodě, které jsou obě převozitelné za osobním vozem v soupravě do 3,5 t. Na expozici MARINE CENTRA bude vystaven průřez nabídky špičkových japonských lodních motorů TOHATSU, novinka italské značky laminátových lodí Saver 660 Walk Around nebo klasika mezi spolehlivými RIB čluny pro profesionály Zodiac PRO 5.5. V expozici nebudou chybět ani vodní skútry Sea-Doo, které budou zastoupeny modely WAKE 230 PRO a nejluxusnějším vodním skútrem na světě GTX 300 Limited. Milovníci skútrů si mohou prohlédnout u vystavovatele RAL-Vodní skútry také zcela nový YAMAHA SUPERJET model 2023, který je ve své kategorii tzv. stand-up novinkou.

Plachetnice pro děti
lode-23-plachetnice-optimist-1 Návštěvníci na výstavě uvidí díky Českému svazu jachtingu i závodní plachetnice pro děti a mládež: Optimist pro děti od 6 do 15 let, což je nejrozšířenější dětská plachetnice na světě. Další model, loď RS Tera, bude pro děti připravena na jachtařském simulátoru. Vystavena bude i dvoumístná RS Feva, která je ideální pro mládež od 12 let. Představí se také akční skif RS700 a jednomístná loď s genakrem RS Vareo. K vidění bude i jednomístná loď RS Aero nebo rodinná plachetnice RS Zest.

Lodní nádobí i bazén
Veletrh FOR BOAT představí také lodní nádobí, nafukovací čluny, paddleboardy, nafukovací kajaky, vodní hračky jako kruh nebo banán a spousty další zábavy na vodu. V Hale 7 bude umístěn bazén, kde bude možné si některé vodní sporty vyzkoušet.

Bazar lodí a karavanů
lode-23 Také letos se bude konat i prodejní bazar karavanů a lodí před Vstupní halou II. Načerpat inspiraci či rady od světových cestovatelů bude možné na festivalu KOLEM SVĚTA, který se koná 18. a 19. března. Portfolio pro cestování a dovolenou doplní souběžné veletrhy HOLIDAY WORLD & REGION WORLD. Více na www.forcaravan.cz a www.forboat.cz.


Autor: Hla

Veletrh: Starožitnosti jako investice

Dnes v 10:56

Asociace starožitníků pořádá na Novoměstské radnici v Praze 2 již 48. veletrh starožitností Antique. Ve dnech 20. – 23. dubna několik desítek starožitníků představí to nejzajímavější ze své nabídky.

Vynášení Morany aneb Vítání jara

Dnes v 07:28

V neděli 26. března proběhne od 13 do 17 hodin na Stanici techniků DDM hl. m. Prahy již šestý ročník akce Vynášení Morany aneb Vítání jara.

Pražský festival piva představí 50 pivovarů

Včera v 11:09

Ve dnech 31. března a 1. dubna se v areálu Pražské tržnice v Holešovicích v hale 13 a v přilehlém okolí koná Pražský festival piva.

Den plný Pokémonů podruhé na radnici

Včera v 10:35

Fanoušci Pokémonů se mohou těšit na druhý Pokémon den, který se koná v neděli 26. března v multifunkčním sále radnice od 10 do 18 hodin.

Setkání kultur 2023: Hudební večer v KD Kyje

22. března 2023 ve 21:43

Letošní ročník Setkání kultur 2023 přivítá v Kulturním domě v Kyjích hosta vystupující kapely Bachtale Apsa herečku a zpěvačku Barboru Hrzánovou, kapelu Devles a pěvecký soubor z Černého Mostu Romano Balvaj.

Mezinárodní výstava koček 2023

22. března 2023 v 09:43

Mezinárodní výstava ušlechtilých koček se uskuteční ve dnech 1. a 2. dubna v tělocvičně ZŠ Bří Venclíků na Černém Mostě.

Zoo Praha zahájí v sobotu hlavní sezónu

22. března 2023 v 09:12

V sobotu 25. března zahájí Zoo Praha svou 92. hlavní sezónu. Slavnostní program začne v 11 hodin na terase Vzdělávacího centra.

Vtípečky se zelím a vodní dýmky

22. března 2023 v 08:59

Spojení humoru a vodních dýmek nabízí akce komediální skupiny Vtípečky se zelím, která se koná v sobotu 25. března od 20 hodin v pražském podniku Mopra Lounge & Bar. Do shisha baru zavítá celkem šest neokoukaných tváří českého stand upu – Lukáš Kaňka, Jiří Štraub, Zdeněk Hruška, Ondřej Cabal,...

Tip: Astrovíkend v Příbrami

21. března 2023 ve 20:03

V Estrádním sále Divadla A. Dvořáka v Příbrami se koná již tuto sobotu 25. března Astrovíkend. Od 10 hodin jsou pro zájemce připraveny přednášky, meditace, workshopy nebo prodej hand made výrobků.

Další články
Nahoru