dnes
Úterý - obcasny-dest
13°C
zítra
Středa - obcasny-dest
14°C
pozítří
Čtvrtek - prehanky-dest
14°C
Zpravodajství

Novinka: Praha 13 má svůj Instagram a YouTube kanál

Městská část Praha 13 spustila na konci roku 2017 komunikaci v rámci mobilní aplikace Instagram a zaktivovala svůj YouTube kanál. V současné chvíli tedy spravuje tři hlavní platformy sociálních sítí včetně profilu na Facebooku – Šťastná třináctka.

Instagram „Praha13

Aplikace Instagram, která je určena primárně pro chytré telefony a dotykové tablety, umožňuje sdílet fotografie a krátká videa. Městská část je zde zaregistrována pod uživatelským jménem: Praha13. Na oficiální instagramový účet Prahy 13 jsou postupně přidávány fotky zajímavých míst, krátká videa z akcí, které jsou v městské části organizovány a rovněž je radnice otevřena sdílet příspěvky ostatních uživatelů Instagramu označené tvz. hashtagem (#praha13).

„Do budoucna počítáme s interaktivními soutěžemi a jinými aktivitami, které se zaměří na získání dalšího počtu takzvaně sledujících,“ uvedla mluvčí Prahy 13 Eva Libigerová.

YouTube „Praha 13“

Na největším internetovém serveru pro sdílení videosouborů figuruje městská část pod vyhledávacím heslem Praha 13. Ke zhlédnutí jsou zde pořady, které pro Prahu 13 zpracovává TV Praha 13.

Přímý link na YouTube kanál Prahy 13 je zde: https://www.youtube.com/channel/UC_nsOhiFNoknd-ImlWwseTA

„Dění v naší městské části tedy mohou sledovat rovněž lidé, pro které není signál televize Prahy 13 dostupný. Do budoucna počítáme s prezentací vlastních krátkých videí, jenž by svým obsahem cílila na nejpočetnější skupinu uživatelů sítě YouTube (15 – 35 let),“ pokračovala tisková mluvčí.

„Získání širšího počtu odběratelů u obou zmiňovaných komunikačních platforem je poměrně dlouhý proces. Pevně věříme, že aktivitu na těchto sociálních sítích přivítají nejen obyvatelé Prahy 13,“ dodala Eva Libigerová.


Praha vyhlašuje granty pro oblast životního prostředí na rok 2019

Dnes ve 14:56

Vyhlášení grantového programu na podporu projektů ke zlepšení stavu životního prostředí hl. m. Prahy pro rok 2019 dnes schválila Rada hlavního města Prahy. Předpokládaná částka vyčleněná pro rok 2019 z rozpočtu hlavního města činí 45 milionů korun.

Praha 5: Koncert k výročí 100 let od vzniku Československa zdarma

Včera v 11:09

Radnice páté městské části zve na Koncert k výročí 100 let od vzniku Československa v pondělí 29. října od 19:30 hodin v kostele sv. Václava na náměstí 14. října, Praha 5.

Po stopách osmiček. Praha 3 zve na listopadové akce

Včera v 09:54

I v listopadu si připomíná Praha 3 osmičkové roky. Tentokrát se budou akce týkat zejména výročí 100 let od konce první světové války.

Praha 2: Třetí vycházka zdarma se spisovatelem Markem Tomanem

Včera v 09:12

Autor románu Neptunova jeskyně Marek Toman připravil pro nadšence historie Královských Vinohrad komentované procházky.

Operní diva, překladatel Shakespeara a dětský hematolog se sešli v projektu Kořeny osobností

20. října 2018 v 07:02

Operní pěvkyně a herečka Soňa Červená, profesor anglické literatury a překladatel Martin Hilský a zakladatel československé dětské hematologie prof. MUDr. Otto Hrodek, DrSc., rozšířili řady významných Čechů zapojených do projektu Kořeny osobností, který spojuje přední české a světové osobnosti se...

Děti se zúčastnily rozloučení Radka Štěpánka s kariérou. Osm z nich si s ním zahrálo

19. října 2018 v 19:26

Jedna z největších legend českého tenisu, Radek Štěpánek, se 18. října rozloučil s aktivní tenisovou kariérou při velkolepé akci v pražské O2 aréně. Hlavní město tuto akci podpořilo a umožnilo navíc sto čtyřiceti dětem ze škol a dětského domova zřizovaných Prahou se jí zúčastnit. Osm z nich, právě...

Další články
Nahoru