dnes
Pondělí - zatazeno
3°C
zítra
Úterý - zatazeno
4°C
pozítří
Středa - zatazeno
2°C
Zpravodajství

Novinka: Praha 13 má svůj Instagram a YouTube kanál

Městská část Praha 13 spustila na konci roku 2017 komunikaci v rámci mobilní aplikace Instagram a zaktivovala svůj YouTube kanál. V současné chvíli tedy spravuje tři hlavní platformy sociálních sítí včetně profilu na Facebooku – Šťastná třináctka.

Instagram „Praha13

Aplikace Instagram, která je určena primárně pro chytré telefony a dotykové tablety, umožňuje sdílet fotografie a krátká videa. Městská část je zde zaregistrována pod uživatelským jménem: Praha13. Na oficiální instagramový účet Prahy 13 jsou postupně přidávány fotky zajímavých míst, krátká videa z akcí, které jsou v městské části organizovány a rovněž je radnice otevřena sdílet příspěvky ostatních uživatelů Instagramu označené tvz. hashtagem (#praha13).

„Do budoucna počítáme s interaktivními soutěžemi a jinými aktivitami, které se zaměří na získání dalšího počtu takzvaně sledujících,“ uvedla mluvčí Prahy 13 Eva Libigerová.

YouTube „Praha 13“

Na největším internetovém serveru pro sdílení videosouborů figuruje městská část pod vyhledávacím heslem Praha 13. Ke zhlédnutí jsou zde pořady, které pro Prahu 13 zpracovává TV Praha 13.

Přímý link na YouTube kanál Prahy 13 je zde: https://www.youtube.com/channel/UC_nsOhiFNoknd-ImlWwseTA

„Dění v naší městské části tedy mohou sledovat rovněž lidé, pro které není signál televize Prahy 13 dostupný. Do budoucna počítáme s prezentací vlastních krátkých videí, jenž by svým obsahem cílila na nejpočetnější skupinu uživatelů sítě YouTube (15 – 35 let),“ pokračovala tisková mluvčí.

„Získání širšího počtu odběratelů u obou zmiňovaných komunikačních platforem je poměrně dlouhý proces. Pevně věříme, že aktivitu na těchto sociálních sítích přivítají nejen obyvatelé Prahy 13,“ dodala Eva Libigerová.


Z ulic začínajá mizet neoprávněná reklama

15. prosince 2018 v 10:26

Odbor hospodaření s majetkem magistrátu dosáhl úspěchu v letitém soudním sporu s reklamní společností euroAWK a její sesterskou společností ORIS. Na základě platných exekučních příkazů vydaných v listopadu tohoto roku již započaly práce na odstranění neoprávněných reklamních zařízení těchto...

Další články
Nahoru