dnes
Úterý - skorojasno
23°C
zítra
Středa - prehanky-dest
21°C
pozítří
Čtvrtek - skorojasno
23°C
Zpravodajství

Novinka: Praha 13 má svůj Instagram a YouTube kanál

Městská část Praha 13 spustila na konci roku 2017 komunikaci v rámci mobilní aplikace Instagram a zaktivovala svůj YouTube kanál. V současné chvíli tedy spravuje tři hlavní platformy sociálních sítí včetně profilu na Facebooku – Šťastná třináctka.

Instagram „Praha13

Aplikace Instagram, která je určena primárně pro chytré telefony a dotykové tablety, umožňuje sdílet fotografie a krátká videa. Městská část je zde zaregistrována pod uživatelským jménem: Praha13. Na oficiální instagramový účet Prahy 13 jsou postupně přidávány fotky zajímavých míst, krátká videa z akcí, které jsou v městské části organizovány a rovněž je radnice otevřena sdílet příspěvky ostatních uživatelů Instagramu označené tvz. hashtagem (#praha13).

„Do budoucna počítáme s interaktivními soutěžemi a jinými aktivitami, které se zaměří na získání dalšího počtu takzvaně sledujících,“ uvedla mluvčí Prahy 13 Eva Libigerová.

YouTube „Praha 13“

Na největším internetovém serveru pro sdílení videosouborů figuruje městská část pod vyhledávacím heslem Praha 13. Ke zhlédnutí jsou zde pořady, které pro Prahu 13 zpracovává TV Praha 13.

Přímý link na YouTube kanál Prahy 13 je zde: https://www.youtube.com/channel/UC_nsOhiFNoknd-ImlWwseTA

„Dění v naší městské části tedy mohou sledovat rovněž lidé, pro které není signál televize Prahy 13 dostupný. Do budoucna počítáme s prezentací vlastních krátkých videí, jenž by svým obsahem cílila na nejpočetnější skupinu uživatelů sítě YouTube (15 – 35 let),“ pokračovala tisková mluvčí.

„Získání širšího počtu odběratelů u obou zmiňovaných komunikačních platforem je poměrně dlouhý proces. Pevně věříme, že aktivitu na těchto sociálních sítích přivítají nejen obyvatelé Prahy 13,“ dodala Eva Libigerová.


Konference: Naše evropské dědictví a budoucnost Evropy

Dnes v 07:52

Starosta Praha 5 Pavel Richter ve spolupráci s Evropským Institutem Renaissance z.ú. a Unií evropských federalistů při příležitosti oslavy Dne Evropy – Schumannova dne zve ve čtvrtek 24. května v 17:30 do sálu Zastupitelstva MČ Praha 5, Štefánikova 13, 15, na konferenci a následnou diskuzi na...

Praha 11: Představte váš projekt sousedům a získejte podporu

Dnes v 07:22

Radnice se ptala svých občanů: Chcete v Praze 11 odpočinkové zóny, podzemní kontejnery, pingpongové stoly nebo třeba nové dětské hřiště?

Praha 5: Motolské údolí - veřejná prezentace projektu

Dnes v 07:01

Prezentaci projektu Motolské údolí (Plzeňská-Vrchlického) představí dnes v 18 hodin architekti studia A69 – Architekti s.r.o v zasedací síni ZMČ, Štefánikova 13–15, Praha 5.

Město podpořilo další ročník bezpečnostního projektu pro mateřské školy a setkání učňů Machři roku

20. května 2018 v 08:55

Pražští zastupitelé na dnešním zasedání schválili poskytnutí účelových dotací na realizaci osvědčených a úspěšných projektů v oblasti školství. Z městského rozpočtu podpořili 1,5 milionem korun projekt bezpečnostní průpravy dětí na předcházení úrazům a dalším negativním jevům u dětí a půl milionem...

Zastupitelstvo podpořilo Asociaci občanských poraden

20. května 2018 v 08:18

Asociace občanských poraden (AOP) obdrží od hlavního města finanční podporu ve výši 1,8 milionu korun. Na čtvrtečním zasedání o tom na návrh radního pro oblast sociálních věcí Daniela Hodka rozhodlo Zastupitelstvo hlavního města Prahy. 

Další články
Nahoru