dnes
Čtvrtek - jasno
26°C
zítra
Pátek - bourky
24°C
pozítří
Sobota - skorojasno
25°C
Zpravodajství

Novinka: Praha 13 má svůj Instagram a YouTube kanál

Městská část Praha 13 spustila na konci roku 2017 komunikaci v rámci mobilní aplikace Instagram a zaktivovala svůj YouTube kanál. V současné chvíli tedy spravuje tři hlavní platformy sociálních sítí včetně profilu na Facebooku – Šťastná třináctka.

Instagram „Praha13

Aplikace Instagram, která je určena primárně pro chytré telefony a dotykové tablety, umožňuje sdílet fotografie a krátká videa. Městská část je zde zaregistrována pod uživatelským jménem: Praha13. Na oficiální instagramový účet Prahy 13 jsou postupně přidávány fotky zajímavých míst, krátká videa z akcí, které jsou v městské části organizovány a rovněž je radnice otevřena sdílet příspěvky ostatních uživatelů Instagramu označené tvz. hashtagem (#praha13).

„Do budoucna počítáme s interaktivními soutěžemi a jinými aktivitami, které se zaměří na získání dalšího počtu takzvaně sledujících,“ uvedla mluvčí Prahy 13 Eva Libigerová.

YouTube „Praha 13“

Na největším internetovém serveru pro sdílení videosouborů figuruje městská část pod vyhledávacím heslem Praha 13. Ke zhlédnutí jsou zde pořady, které pro Prahu 13 zpracovává TV Praha 13.

Přímý link na YouTube kanál Prahy 13 je zde: https://www.youtube.com/channel/UC_nsOhiFNoknd-ImlWwseTA

„Dění v naší městské části tedy mohou sledovat rovněž lidé, pro které není signál televize Prahy 13 dostupný. Do budoucna počítáme s prezentací vlastních krátkých videí, jenž by svým obsahem cílila na nejpočetnější skupinu uživatelů sítě YouTube (15 – 35 let),“ pokračovala tisková mluvčí.

„Získání širšího počtu odběratelů u obou zmiňovaných komunikačních platforem je poměrně dlouhý proces. Pevně věříme, že aktivitu na těchto sociálních sítích přivítají nejen obyvatelé Prahy 13,“ dodala Eva Libigerová.


O budoucnosti evropské sociální politiky debatovali politici a odborníci v Evropském domě v Praze

18. června 2019 v 10:54

Pokračující stárnutí evropské populace, rostoucí digitalizace a vznik nových forem práce – to byly jedny z trendů, o kterých se včera v Praze hovořilo na debatě s názvem Sociální rozměr Evropy. Tu pořádala Evropská síť proti chudobě a sociálnímu vyloučení v ČR. Debata měla za cíl představit...

Pokračuje výstavba sportovního hřiště v Praze 2. Kácet se musí kvůli bezpečnosti, zní z radnice

17. června 2019 ve 21:40

Na rohu ulic Na Smetance a Italská od loňského roku vzniká moderní multifunkční sportoviště, které budou navštěvovat stovky žáků z nedaleké ZŠ a MŠ Na Smetance, ale i děti z dalších škol či z Domu dětí a mládeže Praha 2. Postupně jej začnou využívat i děti z ostatních základních a mateřských škol...

Další články
Nahoru