dnes
Středa - jasno
35°C
zítra
Čtvrtek - jasno
27°C
pozítří
Pátek - skorojasno
23°C
Zpravodajství

Nové textilní kurzy Ireny Slavíkové v AladinE

Přijďte si odpočinout a vytvořit si krásné originální kousky na nových kurzech známé textilní výtvarnice Ireny Slavíkové v kreativních dílnách AladinE.

S naší výtvarnicí Irenou Slavíkovou se naučíte základní techniky malby na textil. Kurzy trvají 3,5 hodiny a vytvoříte si 2 projekty.

Na prvním se seznámíte s technikami a naučíte se nebát.

Druhý projekt – tričko – pak rozbalíte naplno. Kurzy jsou vhodné i pro začátečníky, vše si vždy vyzkoušíte a každá kaňka navíc je vítaným oživením. Na kurzech zjistíte, jak beze strachu začít, co je důležité i jak svůj projekt dokončit a dodat mu šmrnc.

V září se můžete těšit hned na několik nových kurzů: Černý textil aneb tisíc a jedna noc (22. 9.), které si pro svou tajemnost a eleganci získává čím dál více příznivců, Popel z růží (23. 9.), kdy si vyzkoušíte pudrové tóny a romantické motivy, Kočky a kocouři – úplně jinak (24. 9.), kde budete tiskat a vybarvovat rozmoklým akvarelovým stylem a Vlčí máky (24. 9.), v němž projdete základy akvarelové malby, stínování a volnou kresbou.

Kurzovna AladinE, Římská 12, Praha 2.

Cena kurzu je 650 korun. Materiál a občerstvení jsou v ceně.

Aktuální program a více informací najdete na www.aladine.cz

Kurz má akreditaci MŠMT.


Radnice Prahy 5 začala vydávat Páťáka. Zpravodaj propojuje odborníky, pedagogy, rodiče a žáky

Dnes v 00:09

Radnice Prahy 5 jako první v metropoli přichází s novou platformou komunikace ve školství. Začala vydávat zpravodaj Páťák, který spojuje všechny složky ve vzdělávání – odborníky, pedagogy, rodiče a žáky.

Další články
Nahoru