dnes
Čtvrtek - jasno
30°C
zítra
Pátek - jasno
31°C
pozítří
Sobota - prehanky-dest
30°C
Zpravodajství

Nové textilní kurzy Ireny Slavíkové v AladinE

Přijďte si odpočinout a vytvořit si krásné originální kousky na nových kurzech známé textilní výtvarnice Ireny Slavíkové v kreativních dílnách AladinE.

S naší výtvarnicí Irenou Slavíkovou se naučíte základní techniky malby na textil. Kurzy trvají 3,5 hodiny a vytvoříte si 2 projekty.

Na prvním se seznámíte s technikami a naučíte se nebát.

Druhý projekt – tričko – pak rozbalíte naplno. Kurzy jsou vhodné i pro začátečníky, vše si vždy vyzkoušíte a každá kaňka navíc je vítaným oživením. Na kurzech zjistíte, jak beze strachu začít, co je důležité i jak svůj projekt dokončit a dodat mu šmrnc.

V září se můžete těšit hned na několik nových kurzů: Černý textil aneb tisíc a jedna noc (22. 9.), které si pro svou tajemnost a eleganci získává čím dál více příznivců, Popel z růží (23. 9.), kdy si vyzkoušíte pudrové tóny a romantické motivy, Kočky a kocouři – úplně jinak (24. 9.), kde budete tiskat a vybarvovat rozmoklým akvarelovým stylem a Vlčí máky (24. 9.), v němž projdete základy akvarelové malby, stínování a volnou kresbou.

Kurzovna AladinE, Římská 12, Praha 2.

Cena kurzu je 650 korun. Materiál a občerstvení jsou v ceně.

Aktuální program a více informací najdete na www.aladine.cz

Kurz má akreditaci MŠMT.


DogFest 2018 zve na soutěže, představení i program pro děti

Dnes v 07:52

Festival pro milovníky psů, psy a pejskaře DogFest zaplní Prahu 9 – Střížkov. Těšte se na psí soutěže, agility i pomoc útulkům v sobotu 1. září hned vedle metra Střížkov. Celý den bude plný zábavy a psí tématiky. Návštěvníci se mohou těšit na překážkové dráhy, agility, soutěže, psí představení...

Praha plánuje efektivní a ekologické zásobování provozoven v Pražské památkové rezervaci

Včera v 15:20

Ulevit přeplněnému centru a zlepšit stav ovzduší chce Magistrát hl. m. Prahy pomocí v Česku ojedinělého inovativního projektu sdíleného konsolidačního centra, ze kterého by bylo zboží do provozoven efektivně distribuováno elektromobily. Pilotní projekt počítá se zapojením minimálně...

Psí den na náměstí Míru: Sporty, soutěže, nabídka pejsků

Včera v 08:44

Na středu 5. září připravila radnice druhé městské části Psí den. Na náměstí Míru se od 16 do 19 hodin pobavíte, setkáte se zajímavými hosty a dozvíte se spoustu užitečných informací.

Šest tlapek. Psí den s Prahou 6

Včera v 07:56

Na akci konané pod záštitou starosty šesté městské části Ondřeje Koláře se můžete těšit na ukázky výcviku, agility, veterináře nebo psí módní přehlídku.

První zářijový víkend Kampa opět ožije tradičními hrnčířskými trhy

13. srpna 2018 ve 14:05

Ve dnech 1. – 2. září od 10 do 19 hodin zaplní Kampu stánky s keramikou renomovaných řemeslníků, nebude chybět oblíbená kavárna s hudebním doprovodem, letos pod názvem Cyklo Handy kavárna. Catering tradičně zajišťuje sociální podnik Café Therapy s vyhlášenými domácími dobrotami. Doprovodný program...

Další články
Nahoru