Dnes Pátek - zatazeno 6°C
Zítra Sobota - polojasno 5°C
Pátek 22. 10. 2021
Svátek má Sabina
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
Koronavirus

Nové testovací místo na covid-19 v areálu Pražské tržnice

V sedmé městské části se otevřelo nové velkokapacitní odběrové místo #safeside Praha Tržnice.

Odběrové místo na vyšetření covid-19 zajišťuje testování pro samoplátce, pro firmy i pro indikované osoby na žádanky. Nabízí jak standardní PCR testy, tak i rychlejší a levnější antigenní testování, samozřejmostí je i možnost lékařského potvrzení o výsledku testu pro vycestování do zahraničí.

Testování probíhá na základě online objednávkového systému scan.anygence.com, kde si lidé mohou zvolit konkrétní termín a čas. Výsledky PCR testu na covid –19 dostanou klienti do 24 hodin po absolvování odběru, výsledky antigenních testů jsou sdělovány na místě. Antigenní testování je v současné době v rámci celostátní kampaně každých 5 dní zdarma.

Testovací centrum #safeside se nachází v Hale č. 13 v areálu Pražské tržnice (Bubenské nábřeží 306). Parkování je možné přímo v areálu vjezdem z ulice Jateční a první hodina stání je zdarma.

Odběrové místo je otevřeno ve všední dny od 8 do 17 hodin, v sobotu od 9 do 13 hodin.

Ceny testování pro samoplátce: PCR test 1 490 korun + DPH, antigenní test 450 korun + DPH (v rámci celostátního testování každých 5 dní zdarma), lékařské potvrzení o bezinfekčnosti k testu PCR 200 korun + DPH.

Pro jakékoliv dotazy k odběrovému místu se můžete obrátit na linku (+420) 602 143 132, která je v provozu ve všední dny 8:00 – 17:00 hodin, v sobotu 9:00 – 13:00 hodin, nebo na email: trznice@anygence.com

Antigenní testování nově nabízí také Poliklinika Prahy 7 (Františka Křížka 22). Návštěvníci polikliniky mohou této možnosti využít po předchozím objednání v ordinačních hodinách u praktického lékaře nebo na ORL.


Autor: TZ, red

Praha 7 zajistila další vakcíny pro seniory

16. října 2021 v 07:13

Očkování 3. dávkou na Sedmičce probíhá u praktických lékařů a na Poliklinice Prahy 7. Radnice v tomto týdnu rozvezla do ordinací praktických lékařů 1000 vakcín Pfizer. Sloužit budou jako 3. dávka pro očkování seniorů a pacientů s chronickým onemocněním. 

S očkováním třetí dávkou vakcíny pomůže v domovech seniorů opět i mobilní očkovací tým

7. října 2021 v 11:28

Magistrát ve spolupráci s Českým červeným křížem a Městskou poliklinikou Praha obnovuje projekt a mobilní očkovací tým aktuálně znovu objíždí s vakcínami zařízení pro seniory. Cílem je zvýšit ochranu místních klientů, a to v co nejdřívějším termínu.

Voliči v karanténě s covidem-19 mohou v Praze hlasovat z auta, nebo přímo z domova

4. října 2021 v 09:05

Magistrát Prahy zajistil před blížícími se volbami do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR možnost několika zvláštních způsobů hlasování pro lidi v karanténě nebo pro ty, kteří se nakazili koronavirem.

Další články
Nahoru