Dnes Středa - jasno 10°C
Zítra Čtvrtek - skorojasno 10°C
Středa 18. 5. 2022
Svátek má Nataša
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Koronavirus

Nové testovací místo na covid-19 v areálu Pražské tržnice

V sedmé městské části se otevřelo nové velkokapacitní odběrové místo #safeside Praha Tržnice.

Odběrové místo na vyšetření covid-19 zajišťuje testování pro samoplátce, pro firmy i pro indikované osoby na žádanky. Nabízí jak standardní PCR testy, tak i rychlejší a levnější antigenní testování, samozřejmostí je i možnost lékařského potvrzení o výsledku testu pro vycestování do zahraničí.

Testování probíhá na základě online objednávkového systému scan.anygence.com, kde si lidé mohou zvolit konkrétní termín a čas. Výsledky PCR testu na covid –19 dostanou klienti do 24 hodin po absolvování odběru, výsledky antigenních testů jsou sdělovány na místě. Antigenní testování je v současné době v rámci celostátní kampaně každých 5 dní zdarma.

Testovací centrum #safeside se nachází v Hale č. 13 v areálu Pražské tržnice (Bubenské nábřeží 306). Parkování je možné přímo v areálu vjezdem z ulice Jateční a první hodina stání je zdarma.

Odběrové místo je otevřeno ve všední dny od 8 do 17 hodin, v sobotu od 9 do 13 hodin.

Ceny testování pro samoplátce: PCR test 1 490 korun + DPH, antigenní test 450 korun + DPH (v rámci celostátního testování každých 5 dní zdarma), lékařské potvrzení o bezinfekčnosti k testu PCR 200 korun + DPH.

Pro jakékoliv dotazy k odběrovému místu se můžete obrátit na linku (+420) 602 143 132, která je v provozu ve všední dny 8:00 – 17:00 hodin, v sobotu 9:00 – 13:00 hodin, nebo na email: trznice@anygence.com

Antigenní testování nově nabízí také Poliklinika Prahy 7 (Františka Křížka 22). Návštěvníci polikliniky mohou této možnosti využít po předchozím objednání v ordinačních hodinách u praktického lékaře nebo na ORL.


Autor: TZ, red

Očkovací centrum na Chodově ukončilo provoz

28. února 2022 ve 13:40

Očkovací centrum v pražské obchodním domě na Chodově po sedmi měsících ukončilo provoz. Poslední zájemce o vakcínu proti covidu-19 naočkovalo včera večer v 19 hodin, od dnešního dne je centrum uzavřeno. Informoval o tom na twitteru Institut klinické a experimentální medicíny (IKEM), který centrum...

Další články
Nahoru