Dnes Pondělí - polojasno 4°C
Zítra Úterý - zatazeno 4°C
Pondělí 8. 3. 2021
Svátek má Gabriela
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Koronavirus

Nové odběrové místo na testování covid-19 najdete na Hájích

V Praze 11 vzniklo už páté odběrové místo na testování covid-19, v ulici Arkalycká na Hájích. Odběrové místo zřídila společnost Medical Testing která zde provádí PCR i antigenní testování.

Online rezervace
Vzhledem k omezené kapacitě je nutné rezervovat si pro návštěvu odběrového místa konkrétní čas v rámci stanovené provozní doby, která je každý den od 8 do 17:30 hodin. Rezervaci lze provést zde. Odběrové místo přijímá všechny objednané pacienty.

U PCR testů:
Pacientům s elektronickou žádankou od lékaře hradí vyšetření zdravotní pojišťovna. Samoplátci vyšetření hradí, cena je 1500 korun. 

Testování
Odběrové místo najdete na adrese Arkalycká 758/2, Praha 11 – Háje (viz mapa). Vyšetření zde nelze absolvovat v režimu drive-in, tímto způsobem se můžete nechat testovat na odběrovém místě u multifunkční haly Jedenáctka VS. 

Výsledek testu
Výsledek testu metodou PCR obdržíte formou SMS: pokud je navíc vyplněna i e-mailová adresa, pak také e-mail s odkazem na výsledek ve formátu PDF.

Praha 11 Opatovská: Odběrové místo pro testování na covid

Dnes v 10:27

V Praze 11 vzniklo už sedmé odběrové místo na testování covid-19, tentokrát v ulici Opatovská, v parku mezi prodejnou BILLA a Poliklinikou Opatovská.

Roušky a respirátory pro seniory Prahy 9

5. března 2021 v 19:13

V pondělí 8. března dostanou senioři po prokázání se občanským průkazem, kde je uvedeno trvalé bydliště na území městské části Praha 9, k pěti kusům roušek i dva respirátory.

Praha 10 dnes začala s pravidelnou dezinfekcí dětských hřišť

5. března 2021 v 18:56

Hřiště zůstávají otevřená, návštěvníci ovšem musí dodržovat veškerá vládní nařízení, zejména dvoumetrové rozestupy a ochranu nosu a úst. Situaci na hřištích monitoruje státní i městská policie.

Praha 14 očkuje zaměstnance škol a školek

4. března 2021 v 18:26

Praha 14 začala s očkováním pedagogických i nepedagogických pracovníků místních základních a mateřských škol. Očkovat se bude v závislosti na tom, jak budou zaváženy vakcíny.

Úterní nárůst případů covidu v metropoli je dosud čtvrtý nejvyšší

3. března 2021 v 11:38

V Praze přibylo v úterý 1990 prokázaných případů covidu-19, o 42 méně než před týdnem. V hlavním městě je to čtvrtý nejhorší výsledek od začátku epidemie loni v březnu. Vyplývá to z informací na webu ministerstva zdravotnictví.

Další články
Nahoru