dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - polojasno
5°C
pozítří
Pátek - prehanky-snih-dest
4°C
Nové hnutí PRO PRAHU posiluje, má šest nových partnerů pro komunální volby
Předsedkyně hnutí PRO PRAHU a dlouholetá starostka Šeberova Petra Venturová. Foto: archiv

Nové hnutí PRO PRAHU posiluje, má šest nových partnerů pro komunální volby

Politickému hnutí PRO PRAHU se podařilo uzavřít dohodu o volební spolupráci už se šesti pražskými politickými uskupeními, což významně rozšiřuje jeho vliv na politické dění v Praze. Nové uskupení v metropoli se tak stává nejsilnější politickým hnutím, které se zaměřuje čistě na hlavní město.

„Máme velkou radost, že můžeme veřejnosti oznámit navázání spolupráce s novými partnery, kteří jsou stejně jako my nakloněni myšlence lepší a efektivnější správy Prahy," komentuje úspěšná vyjednávání volební lídr hnutí a starosta Kolodějů Zbyněk Passer.

„Díky podepsání dohody o volební spolupráci se šesti dalšími hnutími a sdruženími jsme se stali nejsilnějším politickým subjektem, které se ve své činnosti zaměřuje pouze na Prahu. Vzrůstající podpora PRO PRAHU nám dává před nadcházejícími volbami do zastupitelstev Prahy i městských částí větší sebedůvěru a chuť pracovat ještě lépe," dodává.

„Podmínky dohod s jednotlivými partnery jsou individuální, ale obecně se dá říct, že se díky nim objeví naši lidé na kandidátkách ostatních politických uskupení, abychom v těchto městských částech nemuseli zakládat místní organizaci," upřesňuje podmínky spolupráce předsedkyně PRO PRAHU Petra Venturová.

Seznam hnutí a sdružení, se kterými má hnutí PRO PRAHU sepsanou dohodu o volební spolupráci:
Občanské sdružení Obecní domy Praha 11
PRO Sport a Zdraví
Nezávislí Křeslice
Nezávislí Zbraslav
Desítka pro domácí, politické hnutí
Hnutí LEPŠÍ ŘEPY


Další články
Nahoru