dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - oblacno
4°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
Nové farmářské tržiště začne fungovat v Praze 7
Trhy se budou konat na prostranství před Parkhotelem v Praze 7. Foto: www.parkhotel-praha.cz

Nové farmářské tržiště začne fungovat v Praze 7

Počínaje 5. červnem se budou každý čtvrtek od 10 do 18 hodin konat na křižovatce ulic Veletržní a Dukelských hrdinů před hotelem Parkhotel Praha nové celoroční farmářské trhy.

Na novém trhu v Holešovicích se budou prodávat zejména české potravinové produkty.

Součástí běžných spotřebitelských trhů budou různé tématické akce typu Velikonoční tvoření na farmářském trhu, Vepřové hody, adventní trhy, do kterých budou zapojeny různé spolky a organizace, působící v Praze 7.

cesky-farmarsky-trh-praha-7-nahled K oficiálnímu zahájení trhů dojde v průběhu prvního trhového dne ve čtvrtek 5. června. Trhovci začnou zákazníkům nabízet své zboží již od 10 hodin, ve čtyři odpoledne vystoupí přípravný sbor Písnička k dětskému sboru Radost při ZUŠ Šimáčkova.

Hotelový šéfkuchař předvede své umění formou ukázky grilovaných rybích a masových specialit, k ochutnání budou též husí játra v klasické úpravě.

Pořádající společnost Dobrý trh stojí za znovuzrozením farmářských trhů u nás. První farmářský trh otevřela v Klánovicích již na podzim roku 2009.


Autor: Renata Rákosová

Toto degenerativní a neléčitelném onemocnění je podle primářky Tomanové potřeba podchytit v jeho počáteční fázi, zmírní se bolesti a jeho samotný nástup. Jak na to?

Včera ve 13:54

Toto degenerativní a neléčitelném onemocnění je podle primářky Tomanové potřeba podchytit v jeho počáteční fázi, zmírní se bolesti a jeho samotný nástup 

Onemocnění může propuknout v jakémkoliv věku, bez ohledu na pohlaví. Může vyvolat několik různých komplikací, postihuje oči, končetiny i srdce. Výskyt neustále stoupá, ročně je u nás 10 000 nových případů

9. prosince 2017 v 16:29

Výskyt chronických civilizačních nemocí, včetně zákeřné cukrovky, neustále stoupá. Podle údajů Ústavu zdravotnických informací a statistiky ČR vzrostl celkový počet diabetiků od roku 2010 za pět let o téměř 52 tisíc, tedy zhruba 10 tisíc ročně. V roce 2015 byla cukrovka diagnostikována 858 tisícům...

Další články
Nahoru