dnes
Čtvrtek - zatazeno
5°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
3°C
Letní Praha

Letní Praha: expozice v Národním technickém muzeu

Národní technické muzeum otevřelo dvě nové stálé expozice Chemie kolem nás a Měření času. Unikátní expozice jsou přístupné veřejnosti od 27. 6. Expozice Chemie kolem nás je koncepčně pojata jako příběh potkávání člověka a chemie během dne. Nová expozice Měření času prezentuje hodinářské sbírky v Národním technickém muzeu a zobrazuje technický vývoje chronometrie. Obě expozice navazují na tradici prezentace těchto oborů v Národním technickém muzeu. Expozice věnovaná chemii byla zrušena před 73 lety v období druhé světové války, expozice dokumentující hodinářskou tématiku a způsoby měření času zanikla v souvislosti s rekonstrukcí budovy před 7 lety.

Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru