dnes
Pátek - jasno
14°C
zítra
Sobota - obcasny-dest
9°C
pozítří
Neděle - zatazeno
5°C
Pražský život

Nová základní škola v Praze 5: Rodinné prostředí, nadstandardní vzdělání

Prvního září otevřela své brány Základní škola Parentes Praha. Škola sídlí na Radlické ulici a v současnosti lze stále děti zapsat do 1. a 2. třídy.

Zřizovatelem školy je Občanské sdružení Parentes, které na neziskovém principu úspěšně provozuje už dvě mateřské a jednu základní školu v Praze a středních Čechách.

Hlavní předností školy je rodinné prostředí, individuální přístup k dětem a intenzivní spolupráce s rodiči. Kromě kvalitního a moderního vzdělávacího programu jsou to také pečlivě vybíraní, nadšení pedagogové.

Ve škole se učí třikrát týdně angličtina a děti mají možnost navštěvovat denně anglickou družinu. Mimo to škola klade důraz na formování a rozvoj charakteru dětí, na etiku a orientaci v sociálních situacích současného světa.

Dále škola děti podporuje ve svobodném rozvíjení duchovní dimenze života. Koncept je inspirován řadou fungujích projektů škol po celém světě.

Základní škola Parentes Praha je školou soukromou a platí se zde školné, které však rozhodně nezruinuje rodinný rozpočet.

Zaujala vás škola? Můžete se přijít podívat na Den otevřených dveří ve čtvrtek 16. 10. 2014.

Více informaci na www.parentes.cz.

 


Další články
Nahoru