Dnes Čtvrtek - jasno 4°C
Zítra Pátek - zatazeno 1°C
Pátek 9. 12. 2022
Svátek má Vratislav
Advent v Praze
Tipy na adventní akce v metropoli
Nová venkovní posilovna v Dalejském parku
Novou venkovní posilovnu s prostorem pro cross tréning najdete v Dalejském parku. Foto: Praha 13 (3x)

Nová venkovní posilovna v Dalejském parku

Radnice Prahy 13 dokončila novou venkovní posilovnu s prostorem pro cross tréning v Dalejském parku, poblíž ulice Jaroslava Foglara. Venkovní posilovna je určena pro všechny, kteří si chtějí na čerstvém vzduchu zacvičit. Nově je zde instalováno šest cvičících sestav na posílení i protažení svalů celého těla.

Posilovací sestavy jsou určeny pro všechny věkové kategorie, od dětí až po seniory, cvičí se totiž se pouze s vlastní vahou.

„Doplnění místního parku o posilovnu vzešlo z požadavků místních obyvatel. Dalejský park jsme komplexně rekonstruovali před třemi lety a na základě ohlasů místních, kteří tu tráví hodně času, jsme prostor doplnili nejnovější formou posilovny,“ řekl starosta Prahy 13 David Vodrážka.

Posilovna doplnila Dalejský park o další možnost, jak trávit volný čas v přírodě, a přitom se aktivně starat o své zdraví. „Návštěvníci mohou z umístěných QR kódů na svá mobilní zařízení ihned získat informace o tom, jaké cviky zde lze provádět a na které svaly jsou zaměřena. Pro milovníky cyklistiky je zde k dispozici také rotoped. Věřím, že si zde každý může najít své cviky podle vlastních možností,“ dodala místostarostka Marcela Plesníková.

2022-trening-v-dalejskem-parku-2

2022-trening-v-dalejskem-parku-1


Autor: Hla

Zákaznické centrum innogy se přestěhovalo

7. prosince 2022 v 07:01

Z Chodova na Pankrác se přestěhovalo zákaznické centrum innogy.

Výstava: Andělíčci, Andělé …a Andělky

6. prosince 2022 v 08:08

Až do Nového roku najdete v Praze 3, ve vinotéce a galerii U Posledního soudu výstavu obrazů, kreseb, šperků, keramiky a skla.

PVK: Přehled plánovaných výluk na 49. týden

2. prosince 2022 v 15:39

Pražské vodovody a kanalizace oznámily přehled plánovaných výluk v dodávkách pitné vody na příští týden. Výluky jsou z důvodu provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací.

Výstava nožů na Novoměstské radnici

2. prosince 2022 v 09:44

Na podzimní prodejní výstavě na Novoměstské radnici v Praze 2 bude 4. prosince k vidění nejlepší produkce nožířského umění v Evropě a v ČR.

Obyvatelé Prahy 14 budou mít možnost žádat o dotace

1. prosince 2022 ve 21:33

Obyvatelé Prahy 14, kteří plánují ve svých domech či jejich okolí sázet zeleň nebo zavést opatření, která pomáhají zadržovat vodu v krajině – například zachytávat dešťovou vodu na zalévání zahrad, či obyvatelé, kteří plánují vzdělávací či zážitkový projekt v oblasti ekologie, mohou získat dotaci...

Další články
Nahoru