dnes
Sobota - zatazeno
4°C
zítra
Neděle - prehanky-snih
3°C
pozítří
Pondělí - snih
2°C
Pražské krimi

Nová služba: V Nuslích mohou lidé dvakrát týdně zajít za strážníky stížnostmi a podněty

S novou službou občanům přichází v těchto dnech Městská policie ve spolupráci s městskou částí Praha 2. Pražané mohou přicházet za strážníky se svými podněty a stížnostmi do prostor Informačního centra městské části v Jaromírově 23/455. Zatím pouze dvakrát v týdnu, v budoucnu zde má vzniknout nová služebna.

Do prostor Informačního centra městské části Praha 2 v Jaromírově 23/455 míří po dva dny v týdnu muži v uniformách. Od června je každé pondělí a čtvrtek od 13:00 do 15:00 na této adrese přítomen strážník, na nějž se mohou lidé obracet se svými podněty a stížnostmi.

Zatím sídlí v prostorách Informačního centra městské části Praha 2, v budoucnu by zde měla být otevřena nová okrsková služebna Městské policie.

Do nového kontaktního místa mohou Pražané přijít osobně, se strážníkem se také mohou spojit telefonicky v uvedených dnech a hodinách na čísle 236044457 nebo prostřednictvím e-mailové pošty na adrese: sluzebna23jaromirova@seznam.cz.

Ještě v letošním roce by v Jaromírově ulici číslo 23 měla vzniknout nová služebna Městské policie v nebytových prostorách domu, které zatím nejsou k dispozici.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru