Dnes Pondělí - zatazeno 26°C
Zítra Úterý - polojasno 31°C
Pondělí 17. 6. 2024
Svátek má Adolf
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Nová služba PENNY je dostupná až pro 1,7 milionu lidí
ByznysPražský životKomerční sdělení
Zaměstnanci PENNY připraví nákup v průměru 10 minut od objednávky a pak si jej přebírá kurýr. Foto: archiv

Nová služba PENNY je dostupná až pro 1,7 milionu lidí

Řetězec PENNY výrazně rozšiřuje možnost dovozu nákupu až domů. Prostřednictvím rozvážkové služby Wolt si mohou zákazníci nechat dovézt kurýrem potraviny z prodejen PENNY v Praze, Brně a Hradci Králové. Nákup od PENNY může mít zhruba za 30 minut od objednání doma na stole více než 1,7 milionu zákazníků.

Z kteréhokoliv místa v Praze, Brně či Hradci Králové mají zákazníci možnost nakoupit prostřednictvím Wolt. Partnerští kurýři Woltu nyní nově dovezou nákup až domů z pěti prodejen PENNY v Praze, které doplní stávající možnosti objednávek v Brně (3 prodejny) a Hradci Králové (2 prodejny).

Zapojené prodejny PENNY byly vybrány po konzultacích se společností Wolt tak, aby bylo možné dovážkami pokrýt prakticky celé území města. Od každé jednotlivé prodejny kurýři operují do vzdálenosti šest kilometrů vzdušnou čarou ve všech směrech. Celkově je tak nákup v PENNY přes kurýrní službu dostupný již pro 1,7 milionu lidí.

„Díky spolupráci s Wolt výrazně rozšiřujeme možnosti nákupů on-line. Objednávání v aplikaci je intuitivní, rychlé a za stejné ceny jako na našich prodejnách. Přinášíme tak nový benefit například pro starší či nemocné lidi nebo ty, kteří nemají čas jít do prodejny osobně. Zároveň oslovujeme zcela nové skupiny zákazníků,“ vysvětluje mluvčí PENNY Tomáš Kubík.

Uživatelé aplikace Woltu mají možnost nakoupit stejný sortiment PENNY, jaký je dostupný ve vlastní kamenných prodejnách, a to včetně vybraných produktů v akci, s výjimkou nepotravinového zboží.

Celkově se nyní jedná o více než 2 200 položek zboží. Rovněž ceny jsou při online nákupu totožné. Na Woltu lze objednávat hodinu po otevření prodejny PENNY, hodinu před zavírací dobou pak možnost nákupu přes aplikaci končí.

„Rozšiřování nabídky v oblasti doručování potravin je jednou z priorit Woltu. Proto jsme rádi, že po úspěšném začátku spolupráce s PENNY postupujeme do další fáze naší expanze. Můžeme tak uživatelům Woltu nabídnout širší nabídku a lepší výběr. Během pilotní fáze jsme se s PENNY zaměřili na nastavení úzké spolupráce a hladký provoz, díky kterému dokážeme nabídnout společným zákazníkům kvalitní služby, na které jsou zvyklí. Společně je budeme dále rozšiřovat a zlepšovat,“ dodává František Cmunt, ředitel maloobchodního prodeje Wolt Česko.

Podle dat z pilotního provozu připraví zaměstnanci PENNY nákup v průměru 10 minut od objednávky a pak si jej přebírá kurýr. Celková doba doručení PENNY nákupu kurýry Woltu se pohybuje kolem třiceti minut.

PENNY plánuje do budoucna možnost nákupu s dovážkou do domu rozšiřovat postupně na všechna krajská města v Česku.


V Kolbenově se bude tančit

Včera ve 14:50

Praha 9 a Škola tance pro všechny zvou na další tančírnu 19. června na plácek u budovy Afi City v Kolbenově ulici.

Zaměstnanci Pragovka Gallery podpořili Fond pomoci zřízený Prahou 9

Včera v 09:37

Letos na jaře Praha 9 založila Fond pomoci, který lidem v nouzi usnadňuje překonat dočasné obtíže. Fond je financován z veřejných prostředků, od individuálních dárců i dárců z řad společností. Jedním z takových dárců jsou nově i zaměstnanci Pragovka Gallery, kteří mezi s sebou do fondu vybrali...

Pietní akt připomene Josefa Fantu

Včera v 07:00

Spolek Malostranský hřbitov ve spolupráci se Spolkem Svatobor pořádají ve čtvrtek 20. června od 17 hodin pietní akt u příležitosti 70 let od úmrtí významného českého architekta Josefa Fanty (1856–1954).

Opera lidem na Vyšehradě

Včera v 06:36

Ve středu 19. června se na Letní scéně Vyšehradu od 14 hodin zdarma odehraje To nejlepší z Prodané nevěsty. Divákům se tím skýtá neobvyklá možnost prožít kouzlo jedné z nejvýznamnějších českých oper v unikátním prostředí.

Bublinky na náplavce v Praze 2

Včera v 05:14

Frizzante, prosecca a sekty od vinařů na náplavce Rašínova nábřeží v sobotu 22. června. Degustace je doplněna gastronomií a živou hudbou. K tomu všemu taneční show.

Praha 6: Červnová vycházka

15. června 2024 v 17:09

Do zahrady Černínského paláce se můžete vydat 17. června s průvodkyní Hedvikou Čenkovou. Sraz je v 18 hodin na tramvajové zastávce Sibeliova.

Praha 13: Veletrh sociálních služeb

15. června 2024 v 07:19

Devátý ročník Veletrhu sociálních služeb v Praze 13 vás seznámí s poskytovateli sociálních a návazných služeb. Chybět nebudou ani organizace, které se specializují na služby pro migranty, včetně nově příchozích uprchlíků z Ukrajiny.

PVK: Přehled plánovaných výluk na 25. týden

14. června 2024 v 18:40

Pražské vodovody a kanalizace zveřejnily plánované výluky v dodávkách pitné vody příští týden. Výluky jsou z důvodu provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací.

Praha 6: Bavíme se o Sedlci

14. června 2024 v 17:06

Poslední předprázdninové setkání zástupců radnice Prahy 6 s občany se koná 19. června od 17 hodin na dětském hřišti Sedlec.

Na první film v letním kině DOXu lze vyrazit už v červnu

14. června 2024 v 10:41

Letní kino na střeše sálu DOX+ opět přivítá náročnější diváky, tentokrát ještě před začátkem prázdnin. První projekce se odehraje už 19. června. Letos nabídne letní kino hned 11 filmových lahůdek. Krom velkoplošného venkovního plátna a skvělého zvuku ve sluchátkách nebude chybět ojedinělý výhled...

VědaFest aneb Dejvice opět ožijí vědou

14. června 2024 v 08:21

Letošní dvanáctý ročník VědaFestu na téma Věda vzdělává zaplní už za týden, tedy ve středu 19. června, od půl deváté ráno do sedmi hodin večer Vítězné náměstí v Dejvicích. V jednodenní akci se opět spojí nejen vědecké instituce napříč republikou a stejně jako v předešlých ročnících ukážou, že...

Sobota u řeky: Život na Vltavě a rybářské řemeslo

13. června 2024 ve 14:58

Rodinný den plný tradičních řemesel v malebném prostředí Podskalské celnice na Výtoni v Praze 2 v sobotu 15. června.

Další články
Nahoru