Dnes Neděle - zatazeno 4°C
Zítra Pondělí - zatazeno 5°C
Neděle 23. 1. 2022
Svátek má Zdeněk
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
Nová kuchyně pro mateřskou školu
Zrekonstruovaná kuchyně byla zkolaudována. Foto: P4

Nová kuchyně pro mateřskou školu

V mateřské škole Jitřní v Praze 4 proběhla úspěšná kolaudace kompletně zrekonstruované kuchyně. Po návratu všech 112 dětí do škol tak budou kuchařům k dispozici nové lednice, vařiče a veškerá technika moderního gastroprovozu.

Součástí generální rekonstrukce prostor je i nová vzduchotechnika, rozvody a odpady. Mateřská škola bude mít navíc nový zásobovací výtah, podlahy a kompletní obložení. Městská část Praha 4 investovala do oprav vysloužilé kuchyně 11 milionů a 288 tisíc korun.

Mateřská škola Jitřní má za sebou mnohaletou historii. Založena byla již v roce 1984 a charakteristická je věkově smíšenými třídami dětí od tří do šesti let. Umístění na kopci nad Braníkem v Hodkovičkách nabízí výlety do okolní přírody, které škola pořádá.

Využívá také projektu dotovaného Evropskou unií s názvem „Šablony pro MŠ Jitřní“. Tento projekt je zaměřen na zkvalitnění vzdělávání dětí v mateřské škole. Celkově do Jitřní chodí 112 dětí.


Autor: TZ, red

Praha má Strategii pro přechod na cirkulární ekonomiku

19. ledna 2022 v 07:53

Rada hl. m. Prahy dnes schválila klíčovou strategii, která má za cíl v hlavním městě výrazně snížit spotřebu primárních surovin, produkci odpadů a emisí skleníkových plynů. Strategie cirkulární ekonomiky neboli oběhového hospodářství navazuje na Klimatický plán Prahy do roku 2030. Principy...

Pětice aktivistů se spoutala řetězem na Nuselském mostě

18. ledna 2022 ve 14:56

Na Nuselském mostě se dnes ráno pět lidí spoutalo řetězem a zablokovali automobilovou dopravu ve směru do centra.

Pražská propagace očkování se stala nejlepší reklamní kampaní v Česku za rok 2021

18. ledna 2022 ve 13:18

Odborníci na marketing v rámci dlouhodobého projektu Reklamní katovna na webu mediar.cz vyhodnotili kampaň k očkování Magistrátu hl. m. Prahy od agentury DDB Prague jako jednu ze dvou nejlepších v České republice za uplynulý rok.

Evropský vzdělávací festival Science on Stage míří do Prahy

17. ledna 2022 ve 14:14

V březnu se hlavní město bude moci pyšnit pořádáním největšího evropského vzdělávacího veletrhu pro učitele Science on Stage 2022. Uskuteční se poprvé v České republice, a to od 24. do 27. března. 

Další články
Nahoru