Dnes Sobota - skorojasno 5°C
Zítra Neděle - zatazeno 2°C
Sobota 16. 10. 2021
Svátek má Havel
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
Nová kuchyně pro mateřskou školu
Zrekonstruovaná kuchyně byla zkolaudována. Foto: P4

Nová kuchyně pro mateřskou školu

V mateřské škole Jitřní v Praze 4 proběhla úspěšná kolaudace kompletně zrekonstruované kuchyně. Po návratu všech 112 dětí do škol tak budou kuchařům k dispozici nové lednice, vařiče a veškerá technika moderního gastroprovozu.

Součástí generální rekonstrukce prostor je i nová vzduchotechnika, rozvody a odpady. Mateřská škola bude mít navíc nový zásobovací výtah, podlahy a kompletní obložení. Městská část Praha 4 investovala do oprav vysloužilé kuchyně 11 milionů a 288 tisíc korun.

Mateřská škola Jitřní má za sebou mnohaletou historii. Založena byla již v roce 1984 a charakteristická je věkově smíšenými třídami dětí od tří do šesti let. Umístění na kopci nad Braníkem v Hodkovičkách nabízí výlety do okolní přírody, které škola pořádá.

Využívá také projektu dotovaného Evropskou unií s názvem „Šablony pro MŠ Jitřní“. Tento projekt je zaměřen na zkvalitnění vzdělávání dětí v mateřské škole. Celkově do Jitřní chodí 112 dětí.


Autor: TZ, red

Praha 1: Uzavření úřadu

14. října 2021 v 10:47

Radnice první městské části informovala, že v pátek 29. října bude úřad městské části Praha 1 u provozně-technických důvodů uzavřen.

Praha 1 zřídila kontaktní místo pro řešení problémů s krátkodobým ubytováním

13. října 2021 v 10:39

Obyvatelům Prahy 1, postiženým negativními dopady krátkodobého ubytování v bytech, je určeno nové kontaktní místo zřízené při Výboru proti vylidňování centra a pro podporu komunitního života Zastupitelstva Prahy 1.

Téma předškolního a školního vzdělávání na setkání v Praze 5

12. října 2021 ve 23:07

Tisková konference a setkání s aktéry MAP se bude konat 14. října od 16 hodin v ZŠ a MŠ Kořenského. Tématem bude předškolní a školní vzdělávání.

Veřejné projednání návrhů participativního rozpočtu Prahy 15

12. října 2021 ve 14:01

Pokud vás zaujaly návrhy v participativním rozpočtu a máte k návrhům otázky a připomínky, přijďte a diskutujte o nich s navrhovateli a zástupci radnice Prahy 15.

Další články
Nahoru