dnes
Pátek - zatazeno
2°C
zítra
Sobota - obcasny-dest
8°C
pozítří
Neděle - zatazeno
9°C
Nová atrakce v centru: Neonový adventure minigolf. Dráhy jsou exkurzí do historie Prahy
Neonový minigolf v Opatovické ulici. Foto: archiv

Nová atrakce v centru: Neonový adventure minigolf. Dráhy jsou exkurzí do historie Prahy

V centru Prahy je od ledna nová atrakce. V prostorách bývalé tiskárny v Opatovické ulici začal fungovat Prague Glow Golf, česky nazývaný jako neonový adventure minigolf neb též černý minigolf.

Hřiště je v tmavých prostorách bez oken celodenně osvětlené UV zářivkami, které odráží neonové a speciální UV barvy na drahách, překážkách, dekoracích i podlaze. Každá dráha má nějaký (hlavně) pražský příběh.

Jedna například představuje Karlův most, v jiné se snažíte míčkem vyhnout hudebním notám Bedřicha Smetany, v další se vám do cesty staví hokejový brankář Dominik Hašek. Výjevy z historie a pražské legendy připomínají i velké kresby na zdech. Překážky na drahách průběžně přibývají a budou se časem obměňovat.

uv-minigolf-claneka-nahled Prague Glow Golf má 18 drah plus jednu speciální na úplný závěr. Kdo se na ní trefí do cíle, vyhrává nějakou drobnost. Všechny překážky nebo rohy jsou zřetelně označeny tak, aby hra i hřiště byly bezpečné. Návštěvu neonového minigolfu lze doporučit jak partám kamarádů, tak rodičům s dětmi.

uv-minigolf-clanek-nahled K rozptýlení jsou zde k dispozici doplňkové hry, například malování UV barvami na papír a papírové graffiti. Malí hráči ocení omalovánky s motivy dekorací.

Kde Prague Glow Golf najdete? Na adrese Opatovická 18, Praha 1. Minigolf je pět minut chůze od stanice metra a tramvají Národní třída. Ulicí Ostrovní se dostanete do Opatovické, kde již z dálky uvidíte logo minigolfu.

uv-minigolf-clanekab-nahled Otevřeno je každý den. Od pondělí do pátku je otevírací doba 12 až 21 hodin. V sobotu a v neděli 10 až 21 hodin. Dospělí platí za vstup 200, důchodci a studenti 150 korun. Děti platí 120 korun, když jsou menší než 120 centimetrů, tak je 50 korun. Rodinné vstupné (2 dospělí + 2 děti) je 500 korun.

V ceně jednotlivých vstupenek je zapůjčení hole a míčku zdarma. Hra není časově omezena. Na místě si lze zakoupit drobné občerstvení včetně nápojů. Lze zde uspořádat party nebo školní výlet i mimo dané hodiny.

Více informací najdete na oficiálním webu neonového minigolfu a jeho facebookovém profilu.


Praha 15: V KC Varta se koná 8. zasedání zastupitelstva

Dnes v 09:26

Zasedání Zastupitelstva MČ Praha 15 se koná 4. března od 17 hodin

Praha 5: V Kobce číslo 17 na Smíchovské náplavce uvidíte film #martyisdead

Včera v 10:58

Při příležitosti mezinárodního Dne bezpečnějšího internetu uspořádala radnice Prahy 5 ve spolupráci se sdružením CZ.NIC v pátek 14. února promítání filmu #martyisdead, kterého se zúčastnilo více než 250 žáků sedmých až devátých ročníků z celkem šesti základních škol zřizovaných městskou částí...

Praha 15: Beseda o nové výstavbě

Včera v 09:11

Praha 15 zve občany na besedu. Ve středu 11. března bude od 17 hodin na programu téma nové výstavby v městské části.

Praha 12: V budově v budově bývalého PRIORu se koná zasedání zastupitelů

26. února 2020 v 11:22

12. zasedání Zastupitelstva městské části Praha 12 se bude konat 27. února od 16 hodin v budově bývalého PRIORu, 2. patro, Sofijské náměstí, Praha 4 – Modřany.

Další články
Nahoru