dnes
Pondělí - skorojasno
1°C
zítra
Úterý - polojasno
0°C
pozítří
Středa - snih
2°C
Víkendové tipy

Nordic walking: Z parku Přátelství do parku Podviní

Na vycházce budete poznávat kontrast mezi novodobým Prosekem a jeho původní historickou zástavbou, která se dodnes částečně zachovala. Kolem kostela sv. Václava projdete Parkem Přátelství a seznámíte se dále s méně známými zákoutími Prahy, kterými jsou například Prosecké skály, park Podviní či potok Rokytka.

Profesionální instruktor v instruktáži před samotnou vycházkou vysvětlí a předvede základ správného provozování „Nordic Walking“. Upozorní na časté chyby a přesvědčí vás, že je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Zapůjčení holí na místě po dobu instruktáže a vycházky za poplatek 30 korun pouze pro osoby, vlastnící vstupenku zakoupenou v předprodeji.

Začátek akce v sobotu 26. listopadu v 10 hodin na stanici autobusu č. 136, 177, 183 „Prosek“ (u výstupu metra z metra C).

Cena 100/70 korun, provází Marie Hátleová.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru