dnes
Pátek - jasno
5°C
zítra
Sobota - oblacno
6°C
pozítří
Neděle - obcasny-dest
5°C
Nordic Walking: Projděte se v Kunratickém lese, naučte se chodit s hůlkami
Přijďte v sobotu 18. dubna do Kunratického lesa. Foto: nordicwalkingtour.cz.

Nordic Walking: Projděte se v Kunratickém lese, naučte se chodit s hůlkami

Jarní počasí už láká na procházky do přírody a Český klub Nordic Walking (CKNW) připravuje zahájení 6. ročníku celorepublikové Nordic Walking Tour 2015. Chcete – li si zasportovat, přijďte v sobotu 18. dubna do Kunratického lesa.

Start a cíl bude v areálu restaurace „Na tý louce zelený“, registrace účastníků proběhne od 10 do 11 hodin, startuje se v 11:30 hodin. Instruktáž provedou, a po celou dobu vycházky budou účastníky doprovázet certifikované instruktorky, Jitka Hadová a Petra Hamerská.

Připraveny budou dvě tratě v délce zhruba 4 a 8 kikometrů. Samozřejmostí bude možnost zapůjčení a i zakoupení Nordic Walking holí a dále zakoupení triček a kšiltovek CKNW.

„V rámci startovného obdržíte drobné občerstvení na trať, upomínkové předměty od partnerů a slosovatelné číslo do velmi bohaté tomboly. Po příjemné vycházce určitě rádi uvítáte posezení s ostatními účastníky při něčem dobrém v zahradní části restaurace, kde budete sledovat losování tomboly a hodnotit úspěšnost akce," zvou organizátoři.

Startovné je 50 korun za účastníka, děti do 15 let platí 20 korun. Za poár holí zaplatíte 50 korun, děti nic. Více informací průběžně najdete na www.nordicwalkingtour.cz, www.cknw.cz a www.wtc.cz.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

Dnes v 07:05 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru