dnes
Čtvrtek - zatazeno
6°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
3°C
Pražský sport

Nordic Walking: Pobřežní cestou po pravém břehu Vltavy

Profesionální instruktor této aerobní aktivity v instruktáži před samotnou vycházkou vysvětlí a předvede základ správného provozování „Nordic Walking“. Upozorní na časté chyby a ukáže, že je to sport vhodný pro všechny věkové kategorie.

Vydáte se ulicí U Jezu poklidným prostředím na břehu Vltavy, kolem golfového areálu, který vznikl rekultivací zátopových prostor. Cestou minete také tzv. Most inteligence a secesní areál bývalých ledáren.

Zapůjčení holí na místě po dobu instruktáže a vycházky za poplatek 30 korun pouze pro osoby, vlastnící vstupenku zakoupenou v předprodeji Prague City Tourism.

Použití holí NW na vycházce je dobrovolné.  Začátek dnes v 16 hodin na zastávce tramvaje č. 17 ,,Modřanská škola“. Cena 100/70 Kč. Provází Marie Hátleová. Pořádá Prague City Tourism.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru