Dnes Neděle - jasno -3°C
Zítra Pondělí - snih 0°C
Neděle 17. 1. 2021
Svátek má Drahoslav
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Nohejbalovému turnaji Na Františku přálo počasí
Nohejbalový turnaj Na Františku měl výbornou úroveň. Foto (2x): Petr Našic

Nohejbalovému turnaji Na Františku přálo počasí

Nohejbal je sport s dlouhou národní tradicí, kterou udržují i v Praze 1, kde tamější radnice pravidelně pořádá populární turnaje. I tentokrát se Na Františku sešla výborná konkurence z první městské části i dalších míst metropole – ze Žižkova, z Vršovic nebo Bohnic.  

Za krásného počasí byly k vidění vynikající výkony a celkoví vítězové se na první místo a krásný pohár pořádně nadřeli. „Dali jsme do toho úplně všechno,“ potvrdil kapitán vítězného týmu a organizátor turnaje Jan Kechner.

Nasazení sportovců ocenil i radní Prahy 1 pro spolky a kulturu Petr Burgr (My, co tady žijeme / KDU-ČSL), pod jehož záštitou se sportovní turnaje první městské části konají. „Je pravda, že turnaj musí mít své vítěze i ty, kteří skončili na dalších místech. V tomto turnaji jsou ale vítězi všichni,“ prohlásil s uznáním.

nohejbal-praha-1-a

Zprava: radní Prahy 1 Petr Burgr a kapitán Jan Kechner se svým týmem.

Petr Burgr pozval také všechny sportovce na další akci, kterou bude v sobotu 21. září od 14 do 18 hodin „Plavání s MČ Praha 1“ v bazénu Tyršova domu (vstup ze Všehrdovy ulice). Vstup je bezplatný, registrace probíhá až na místě, tratě jsou vypsány pro všechny věkové kategorie a přijít můžete kdykoliv. „Všichni jste zváni a opět na vás čekají krásné poháry," pozval Petr Burgr.

Další informace ZDE: https://www.praha1.cz/udalosti/plavani-s-mestskou-casti-praha-1/


Praha 11: Vyfoťte to a pošlete na radnici

15. ledna 2021 ve 12:05

Nepořádek, uhynulí holubi, nelegální skládka, poničené lavičky, díry v chodníku. Občané městské části mohou prostřednictvím MMS zpráv a e-mailem zasílat na adresu mms@praha11.cz fotografie s upozorněním na nedostatky, které se na území městské části Praha...

Praha 5: Zítra si můžete rezervovat kluziště

13. ledna 2021 v 16:37

Ve čtvrtek se od 18 hodin otevře rezervační systém pro zájemce o bruslení na příští týden.

Anketa ukázala, jak se žije v jednotlivých lokalitách Prahy 5

12. ledna 2021 ve 22:30

Radnice Prahy 5 na podzim vyhlásila anketu a díky jejím výsledkům má nyní detailní přehled o tom, co trápí obyvatele v konkrétních místech i jaké změny by v budoucnu uvítali.

Praha 9: HitHit kampaň pro Knoflík

12. ledna 2021 ve 12:45

Rodinné a komunitní centrum Knoflík v Praze 9 funguje víc jak 20 let. V této nelehké době, době zavřených kurzů, kaváren a aktivit nabízí odměny ve formě zážitků, kurzů, drobností a dobrot s vírou, že špatný čas přejde.

Pražské služby v nové kampani vysvětlují, jak se správně zbavit vánočního stromku

10. ledna 2021 ve 21:23

Kam s ním? Rozhodně ne do popelnice, prosí společnost Pražské služby (PSAS). Řeč je o vánočním stromku. Pražané se tohoto symbolu Vánoc zbavují tradičně v průběhu ledna. Se správným postupem likvidace radí nová kampaň na sociálních sítích Pražských služeb a...

Další články
Nahoru