dnes
Sobota - zatazeno
4°C
zítra
Neděle - prehanky-snih
3°C
pozítří
Pondělí - snih
2°C
Pražské krimi

Noční trénink bojového umění pro ně nedopadl dobře

V neděli pozdě večer bylo oznámeno strážníkům z Prahy 4, že v ulici Novodvorská je skupinka osob, která ruší noční klid a kope do dopravních značek a tabulí. Strážník operačního střediska obsluhující kamerový systém zaměřil místo, které oznamovatel popsal a informoval o dění jednu z motorizovaných hlídek městské policie.

Dva muži ze skupinky ničili úřední desku tím, že do ní opakovaně udeřili lokty. Strážníci po příjezdu oba muže zastavili, vyzvali je k prokázání totožnosti a podání vysvětlení. Výtržníci ve věku dvacet sedm a dvacet devět let se k činu přiznali s tím, že zkoušeli svou zdatnost v bojovém umění.

„Protože na majetku nevznikla větší škoda než 5 tisíc korun, hlídka vše zadokumentovala a předala událost k dořešení správnímu orgánu. Oba muži budou muset vedle sankce za přestupek proti majetku uhradit i způsobenou škodu,“ uvedla mluvčí Městské policie Irena Seifertová.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru