dnes
Neděle - polojasno
19°C
zítra
Pondělí - skorojasno
24°C
pozítří
Úterý - polojasno
25°C
Noční požár ve Vysočanech poškodil sedm aut, kromě hasičů měli práci i záchranáři
Foto: HZS Praha / Jiří Dvořák

Noční požár ve Vysočanech poškodil sedm aut, kromě hasičů měli práci i záchranáři

Dnes po půlnoci v 00:33 hodin vyjeli hasiči z Holešovic a Strašnic do ulice Prokopka ve Vysočanech k požáru osobního auta. Plameny zasáhly čtyři automobily, požárem bylo poškozeno celkem sedm aut a plastový kontejner. 

prokopka1

Na místo vyjeli i záchranáři. Posádka musela ošetřit majitele jednoho z vozů, kterému se udělalo nevolno.

„Škodu odhadl vyšetřovatel příčin požárů na osm set tisíc korun na vozech a sedm tisíc korun na kontejneru. Příčina požáru bude předmětem ranního došetření," uvedla Kateřina Suchánská, operační důstojník pražských hasičů. 


Pro podnapilé děti si přišli rodiče

12. června 2019 v 16:08

V sobotu, krátce po čtvrté hodině ranní, narazila hlídka strážníků v parku na Karlově náměstí na partu mladých lidí. Jedna z dívek se však zábavy ostatních neúčastnila – nebyla schopná komunikace, nebyla schopná pohybu a bylo zřejmé, že je pod vlivem alkoholu.

Holčička se ztratila tatínkovi, kolemjdoucí se jí ujali a zavolali strážníky

10. června 2019 v 19:36

Díky spolupráci kolemjdoucích manželů, strážníků a policistů, se 2 letá holčička vrátila ke svému tatínkovi chvíli po svém zmizení. Žena s mužem si osamoceného děvčátka všimli u východu ze stanice metra Florenc v neděli dopoledne a ihned přivolali strážníky. Ti se spojili s kolegy z republikové...

Hasiči v Horních Měcholupech: Zachránili dva lidi a čtyři psy

23. května 2019 v 06:35

Hasiči ze dvou profesionálních a jedné dobrovolné jednotky zasahovali včera od 16:50 hodin v ulici Hornoměcholupská. Hořelo tam vybavení kuchyně v bytě obytného domu.

Další články
Nahoru