dnes
Úterý - zatazeno
2°C
zítra
Středa - jasno
3°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
1°C
Hasiči zasahovali v řepském obchodním centru u požáru restaurace
Foto: hzscr.cz

Hasiči zasahovali v řepském obchodním centru u požáru restaurace

Včera ve 22:19 zasahovaly jednotky hasičů u rozsáhlého požáru kuchyně restaurace v přízemí obchodního centra Řepy. Požár se jim podařilo dostat pod kontrolu po zhruba půl hodině.

Část hasičů se soustředila na vyhledávání případných osob v objektu centra. Intenzivnější plamenné hoření způsobil únik plynu z poškozeného rozvodu v kuchyni.

repy-oc-1-nahled Plameny zasáhly prakticky celou kuchyň, požár se částečně rozšířil do celé restaurace, která byla silně zasažena i zplodinami hoření.

repy-oc-2-nahled V 22:46 hodin byl požár pod kontrolou zasahujících jednotek, následovalo rozebírání poškozených částí kuchyně. Na místě pracoval i vyšetřovatel příčin vzniku požárů, který odhadl škodu na 800 000 korun.


innogy: Pozor na falešné plynaře. Častým terčem jsou především senioři

8. února 2018 ve 14:41

V průběhu ledna letošního roku byli na několika místech v České republice zaznamenáni podvodníci, kteří se vydávají za pracovníky innogy. Zaměřují se zejména na starší občany a pod záminkou kontroly plynoměru či plynového kotle se snaží dostat do bytu. Ve spolupráci s Policií České republiky bylo...

Další články
Nahoru