dnes
Pondělí - zatazeno
24°C
zítra
Úterý - polojasno
25°C
pozítří
Středa - oblacno
30°C
Noční požár v Malešické ulici
Foto: HZS Praha Leoš Kučera

Noční požár v Malešické ulici

Dnes v noci, v půl 1, vyjely jednotky hasičů do Malešická ulice k nahlášenému požáru ve skladovém areálu, kde se měly nacházet tlakové lahve.

Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že se jedná o požár objektu typu TESKO o rozloze 15×10 m. Hasiči zasahovali v dýchací technice, a protože byl oplechovaný TESKO objekt zdevastovaný, nepoužívaný a podařilo se zabránit rozšíření požáru, podle vyšetřovatele škoda požárem nevznikla.

Z objektu byla vynesena 1 tlaková lahev, místo bylo uhašeno, zkontrolováno termokamerou a předáno policii.

Příčina požáru je v šetření.


Pro podnapilé děti si přišli rodiče

12. června 2019 v 16:08

V sobotu, krátce po čtvrté hodině ranní, narazila hlídka strážníků v parku na Karlově náměstí na partu mladých lidí. Jedna z dívek se však zábavy ostatních neúčastnila – nebyla schopná komunikace, nebyla schopná pohybu a bylo zřejmé, že je pod vlivem alkoholu.

Holčička se ztratila tatínkovi, kolemjdoucí se jí ujali a zavolali strážníky

10. června 2019 v 19:36

Díky spolupráci kolemjdoucích manželů, strážníků a policistů, se 2 letá holčička vrátila ke svému tatínkovi chvíli po svém zmizení. Žena s mužem si osamoceného děvčátka všimli u východu ze stanice metra Florenc v neděli dopoledne a ihned přivolali strážníky. Ti se spojili s kolegy z republikové...

Hasiči v Horních Měcholupech: Zachránili dva lidi a čtyři psy

23. května 2019 v 06:35

Hasiči ze dvou profesionálních a jedné dobrovolné jednotky zasahovali včera od 16:50 hodin v ulici Hornoměcholupská. Hořelo tam vybavení kuchyně v bytě obytného domu.

Další články
Nahoru