Dnes Neděle - skorojasno 9°C
Zítra Pondělí - zatazeno 8°C
Neděle 25. 2. 2024
Svátek má Liliana
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Pražské krimi

Noční konflikt na Vinohradské

K rušení nočního klidu vyjížděla hlídka strážníků z Prahy 2 kolem půl šesté ráno na Vinohradskou ulici. U čísla 11 si všimla mladé dívky, která se snažila od sebe odtrhnout dva mladíky, z nichž jeden bil pěstmi druhého, ležícího na zemi.

Útočníkovi tekla krev ze rtu, napadený nebyl viditelně zraněn. Ani jeden ale nepožadoval lékařské ošetření. Oba devatenáctiletí aktéři byli zjevně pod vlivem alkoholu a jejich verze, kdo koho napadl první, se diametrálně lišila. Jediné, na čem se shodli, bylo, že k rvačce mělo dojít po předchozí slovní potyčce. Verzi mladíka, který při příjezdu hlídky bil do druhého, potvrdili dva svědci. Na místo se následně dostavila státní policie.

Při zjišťování, co se vlastně stalo, vstoupila do jednání neznámá slečna a upozornila člena hlídky na špatný zdravotní stav dalšího mladíka ležícího opodál. S mobilem v ruce se dožadovala přivolání záchranné služby. Strážník následně zjistil, že je muž při vědomí, dýchá, ale zřejmě požil nějakou drogu. To zdrogovaný následně potvrdil i přivolaným záchranářům, převoz do nemocničního zařízení pak odmítl.


Autor: Cen

Hasiči zabránili rozšíření plamenů na fotovoltaiku

22. února 2024 ve 14:05

Ve čtvrtek 22. února od 10:44 hodin zasahovali hasiči ze satalické a strašnické stanice v ulici K viaduktu v Praze-Kyjích u požáru na balkóně rodinného domu.

Agresivní cizinec napadal kolemjdoucí v parku u hlavního nádraží

15. února 2024 v 00:02

O velký rozruch se postaral třiačtyřicetiletý česky hovořící cizinec na konci ledna ve Vrchlického sadech. Kolem osmé hodiny ranní, na chodníku vedoucím od ulice Bolzanova směrem k vlakovému nádraží, nejprve s hořícími novinami v ruce ohrožoval mladou ženu a poté začal napadat náhodné kolemjdoucí....

V Praze 4 se auto po nehodě převrátilo na bok, pomohli hasiči

13. února 2024 v 11:18

Jednotka pražských profesionálních hasičů z krčské stanice zasahovala v pondělí 12. února  od 16:33 hodin v ulici Zálesí v Praze 4. Převrátilo se tam osobní auto po nehodě na bok.

Další články
Nahoru