dnes
Sobota - skorojasno
3°C
zítra
Neděle - polojasno
3°C
pozítří
Pondělí - snih
1°C
Pražské krimi

V hlavní roli muži: jako oběti i útočníci

Během včerejší noci museli policisté vyjíždět k dvěma přepadením. Odehrála se na rozdílných místech a v jiný čas. Přesto měla něco společného. Muži byli napadeni a zraněni mužskou přesilou.

Napadení v ulici Vrchlického bylo oznámeno na tísňovou linku včera večer po dvacáté hodině. Po příjezdu na místo policisté viděli na ulici lidi, kteří poskytovali první pomoc zraněnému muži ležícímu na zemi.

Policisté se k nim přidali a do příjezdu záchranářů se snažili za pomoci tlakových obvazů zastavit poměrně silné krvácení. Když na místo dorazil lékař, začali policisté pátrat po agresorech, kteří muže napadli.

Pomohli jim svědci a tak se v jednom z nedalekých domů podařilo nalézt trojici násilníků. Dvěma bylo 23, dalšímu 44 let. Skončili u výslechu na služebně, zatímco zraněný mladík byl ve vážném stavu převezen do nemocnice, kde je nyní hospitalizován.

Kriminalisté nyní prosí veřejnost o pomoc při řádném objasnění trestného činu. „Jakékoliv svědectví k tomuto napadení mohou občané volat na linku 158,“ uvedla mluvčí pražské policie Eva Kropáčová.

Včera hodinu před půlnocí vyjížděli policisté do ulice Dlouhá, kde mělo dojít k napadení. Policisté po příjezdu na místo zjistili, že zde neznámí pachatelé napadli muže stojícího před barem.

Ten utrpěl poranění, která si vyžádala ošetření lékaře. Kriminalisté zahájili trestní řízení pro podezření z trestného činu výtržnictví.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru