dnes
Úterý - jasno
14°C
zítra
Středa - jasno
19°C
pozítří
Čtvrtek - skorojasno
20°C
Noc hotelů i letos táhne, většina pokojů se rychle vyprodala
V rámci Noci Hotelů se prodávaly i pobyty v dejvickém hotelu International. Foto: Facebook

Noc hotelů i letos táhne, většina pokojů se rychle vyprodala

V pátek 25. ledna proběhne třetí ročník akce Noc hotelů, kterou pořádá Asociace hotelů a restaurací České republiky ve spolupráci s pražským a brněnským magistrátem a také ve spolupráci s marketingovou organazací Prague City Tourism (PCT) a ostatními partnery. Noc hotelů se letos chystá nejen v Praze, Brně, Olomouci, Karlových Varech, ale také nově v Ostravě a dalších regionech České republiky. 

Pro hosty je rovněž připraven zajímavý program, spojený například s možností podívat se do míst, kam se běžně nedostanou. Pro účastníky Noci hotelů je přirpaven zvýhodněný vstup v Praze na Pražský hrad, do Národní galerie, do Muzea hlavního města Prahy nebo na Staroměstskou radnici.

Hlavním smyslem akce je podle PCT snaha poděkovat místním obyvatelům za toleranci intenzivního cestovního ruchu v místě, kde žijí, ale také informovat o tom, jak přispívá cestovní ruch ke zlepšení životního standardu.

I letos si hosté mohli zarezervovat ubytování přes webové stránky www.nochotelu.cz, Nově hosté také na stránkách mohli najít doprovodný program v podobě památek a kulturních akcí pro Prahu a Brno. Rezervace byly spuštěny 3. prosince a ukázalo se, že stejně jako v předchozích letech je o akci opravdu velký zájem.

Většina ubytovacích zařízení byla vyprodána během několika hodin. Cena pokoje pro dvě osoby včetně snídaně zůstala rozdělena do třech cenových hladin: 777, 999 a 1111 korun.


VFN zahájila plošné testování přijímaných pacientů na Covid-19

Včera ve 13:31

Od pondělí 6. dubna 2020 zahájila Všeobecná fakultní nemocnice v Praze plošné testování všech pacientů přijímaných k hospitalizaci na Covid-19. 

Praha 1 zajistí odběry zaměstnancům radnice i svých příspěvkových organizací

2. dubna 2020 ve 23:28

Pracovníci Střediska sociálních služeb Praha 1, Nemocnice Na Františku, škol Prahy 1, které jsou v mimořádném provozu, a Úřadu MČ Praha 1 se podrobí preventivním odběrům na onemocnění COVID-19.

Další články
Nahoru