dnes
Čtvrtek - polojasno
30°C
zítra
Pátek - prehanky-dest
27°C
pozítří
Sobota - bourky
23°C
Noc hotelů i letos táhne, většina pokojů se rychle vyprodala
V rámci Noci Hotelů se prodávaly i pobyty v dejvickém hotelu International. Foto: Facebook

Noc hotelů i letos táhne, většina pokojů se rychle vyprodala

V pátek 25. ledna proběhne třetí ročník akce Noc hotelů, kterou pořádá Asociace hotelů a restaurací České republiky ve spolupráci s pražským a brněnským magistrátem a také ve spolupráci s marketingovou organazací Prague City Tourism (PCT) a ostatními partnery. Noc hotelů se letos chystá nejen v Praze, Brně, Olomouci, Karlových Varech, ale také nově v Ostravě a dalších regionech České republiky. 

Pro hosty je rovněž připraven zajímavý program, spojený například s možností podívat se do míst, kam se běžně nedostanou. Pro účastníky Noci hotelů je přirpaven zvýhodněný vstup v Praze na Pražský hrad, do Národní galerie, do Muzea hlavního města Prahy nebo na Staroměstskou radnici.

Hlavním smyslem akce je podle PCT snaha poděkovat místním obyvatelům za toleranci intenzivního cestovního ruchu v místě, kde žijí, ale také informovat o tom, jak přispívá cestovní ruch ke zlepšení životního standardu.

I letos si hosté mohli zarezervovat ubytování přes webové stránky www.nochotelu.cz, Nově hosté také na stránkách mohli najít doprovodný program v podobě památek a kulturních akcí pro Prahu a Brno. Rezervace byly spuštěny 3. prosince a ukázalo se, že stejně jako v předchozích letech je o akci opravdu velký zájem.

Většina ubytovacích zařízení byla vyprodána během několika hodin. Cena pokoje pro dvě osoby včetně snídaně zůstala rozdělena do třech cenových hladin: 777, 999 a 1111 korun.


Tragická nehoda na Pražském okruhu

11. srpna 2020 v 15:17

Dva mladí muži dnes zemřeli dopoledne při dopravní nehodě na Pražském okruhu. K tragédii došlo kolem půl jedenácté na 60. kilometru ve směru na Běchovice. Nákladní auto se srazilo s dodávkou, ve které zůstali muži zaklíněni. Pražský okruh byl u Běchovic neprůjezdný, policie dopravu...

Další články
Nahoru