dnes
Středa - zatazeno
10°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
12°C
pozítří
Pátek - prehanky-dest
9°C
Noc hotelů i letos táhne, většina pokojů se rychle vyprodala
V rámci Noci Hotelů se prodávaly i pobyty v dejvickém hotelu International. Foto: Facebook

Noc hotelů i letos táhne, většina pokojů se rychle vyprodala

V pátek 25. ledna proběhne třetí ročník akce Noc hotelů, kterou pořádá Asociace hotelů a restaurací České republiky ve spolupráci s pražským a brněnským magistrátem a také ve spolupráci s marketingovou organazací Prague City Tourism (PCT) a ostatními partnery. Noc hotelů se letos chystá nejen v Praze, Brně, Olomouci, Karlových Varech, ale také nově v Ostravě a dalších regionech České republiky. 

Pro hosty je rovněž připraven zajímavý program, spojený například s možností podívat se do míst, kam se běžně nedostanou. Pro účastníky Noci hotelů je přirpaven zvýhodněný vstup v Praze na Pražský hrad, do Národní galerie, do Muzea hlavního města Prahy nebo na Staroměstskou radnici.

Hlavním smyslem akce je podle PCT snaha poděkovat místním obyvatelům za toleranci intenzivního cestovního ruchu v místě, kde žijí, ale také informovat o tom, jak přispívá cestovní ruch ke zlepšení životního standardu.

I letos si hosté mohli zarezervovat ubytování přes webové stránky www.nochotelu.cz, Nově hosté také na stránkách mohli najít doprovodný program v podobě památek a kulturních akcí pro Prahu a Brno. Rezervace byly spuštěny 3. prosince a ukázalo se, že stejně jako v předchozích letech je o akci opravdu velký zájem.

Většina ubytovacích zařízení byla vyprodána během několika hodin. Cena pokoje pro dvě osoby včetně snídaně zůstala rozdělena do třech cenových hladin: 777, 999 a 1111 korun.


Praha 2 pomáhá dávat odpovědi na řešení životních situací

Včera v 09:19

Sociální, právní i výchovnou pomoc při překonávání obtížných životních situací nabízí všem zájemcům diskusní semináře, které už osm let hostí radnice Prahy 2. Pořádá je zde bezplatně občanská poradna Společnou cestou ve spolupráci s humanitním odborem ÚMČ...

Další články
Nahoru